Domy przy Wybickiego

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFidelia Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 70 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nova 19(1.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Stara Iwiczna, ul. Nowa 19 (2.4 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 193 brutto/m2
  Nova 19
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 104 m2
  Liczba pokoi: 5
  Nova 19
 • Osiedle Kameralne(2.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. generała Józefa Zajączka (6.1 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 034/m2
  Osiedle Kameralne
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 114 m2
  Liczba pokoi: 4
  IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k.
 • Modern Home(2.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Nowa Iwiczna, Al. Zgody 21 (1.2 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 499 brutto/m2
  Modern Home
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 142 m2
  Liczba pokoi: 5
  HOME & LAND 2

Opis Inwestycji

U K R Y T E   W Ł A Ś C I W O Ś C I   to hasło prowadzące do prestiżowego, zrealizowanego projektu składającego się z piętnastu domów. Są to bez wątpienia domy dla ludzi którzy cenią sobie styl. Jest to architektura elegancka i nie pretensjonalna, uporządkowana ale nie nudna, pełna równowagi i harmonii. Forma budynków jest prosta o niemal “graficznym” charakterze (płaskie dachy, prostokątne okna). W połączeniu z ekskluzywnymi materiałami użytymi w elewacji frontowej i tarasie (drewno bangkirai i blacha tytan-cynk) tworzą spójną, niebanalną całość. Domy usytuowane są w optymalny sposób względem stron świata – ogród, taras, salon i sypialnie znajdują się od południowego–zachodu czyli od strony “słonecznej”. Dzięki dużym oknom są to domy pełne światła i powietrza, otwarte na kameralne, pełne zieleni ogródki.   Lokalizacja to główna wartość inwestycji jaką jest dom. Nasze domy stoją w jednym z najatrakcyjniejszych rejonów obrzeża Warszawy – części południowo – zachodniej. Oparte o Chojnowski Park Krajobrazowy, oddzielone ulicą od eleganckich rezydencji Zalesia w bliskości ekskluzywnego Konstancina. Wyjątkowo spokojna okolica daje możność relaksu i odpoczynku od miejskiego zgiełku, a jednocześnie poczucie pełnego bezpieczeństwa. W przyszłości nieopodal budowa tzw. drogi Puławska BIS – taka lokalizacja posiada ukryte właściwości.Patrząc na projekty – rzuty poszczególnych kondygnacji napotykamy na mnóstwo ukrytych właściwości. Domy o powierzchni użytkowej od ok. 170 m² do 246 m² (działki od 300 m² do 900 m²) niepodpiwniczone, II kondygnacyjne z płaskimi dachami. Garaż na 2 samochody. Wysokość użytkowa kondygnacji to ok. 306 cm. Wejście do domu przez łapacz i hol do otwartej przestrzeni pokoju dziennego z kominkiem. Stąd również możliwy jest bezpośredni dostęp, zarówno do jadalni i otwartej kuchni (z możliwością jej wydzielenia), jak również do dodatkowego pokoju – gabinetu, toalety, garażu oraz pomieszczenia gospodarczego i kotłowni. Przestrzeń parteru otwarta na taras i ogródek: 2 wyjścia oraz 2 duże okna stałe. Na piętro prowadzą schody jednobiegowe kończące się korytarzem. Piętro zaplanowano tak, aby funkcje pomocnicze (komunikacja, pralnia) umieścić od strony płn. – wsch. (ulicy). Na piętrze 3 sypialnie, 2 łazienki oraz pralnia. Sypialnia główna ma bezpośredni dostęp do łazienki oraz wewnętrznej garderoby. W sypialniach mniejszych proponuje się również bezpośredni i równoległy dostęp do wspólnej łazienki. Wszystkie pokoje mają wyjścia na przestronny górny taras osłonięty nowoczesna pergolą od strony południowo–zachodniej (ogród). Z korytarza dostępne jest również przestronne pomieszczenie pralni.

Inwestycja Domy przy Wybickiego znajduje się w Piasecznie, ul. Wybickiego (3.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Fidelia Development Sp. z o.o..

Inwestycja Domy przy Wybickiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych domów w tym 7 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy przy Wybickiego pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fidelia Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 15 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy przy Wybickiego

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy przy Wybickiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Domy przy Wybickiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Orężna 02.

Data publikacji: 17.05.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie