Segmenty przy Dalekiej

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFIB - J. Murawski Sp. j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

„Segmenty przy Dalekiej” to nasza nowa inwestycja, składająca się w pierwszym etapie z 16 nowoczesnych segmentów o wielkości ok 110m2 z przynależnymi działkami o pow od 210 do 430 m2. Segmenty są świetną alternatywą dla klientów, którzy oczekują więcej przestrzeni w swoim otoczeniu oraz pragnących zamieszkać we własnym domu z ogródkiem.

Inwestycja Segmenty przy Dalekiej znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Daleka (19.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera FIB - J. Murawski Sp. j..

Inwestycja Segmenty przy Dalekiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Segmenty przy Dalekiej pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 112 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper FIB - J. Murawski Sp. j. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Segmenty przy Dalekiej

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Segmenty przy Dalekiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Segmenty przy Dalekiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Szpital 00.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty przy Dalekiej znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Smyk w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 im. Szarych Szeregów w odległości 610 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Grodzisku Maz. w odległości 610 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Segmenty przy Dalekiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni imienia Jana Pawła II w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Segmenty przy Dalekiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty przy Dalekiej w odległości 510 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 520 m znajduje się GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.07.2017

Data aktualizacji: 29.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie