Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Segmenty przy Dalekiej

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Daleka, oferowane bezpośrednio przez

FIB - Development Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, ul. Daleka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Segmenty przy DalekiejSegmenty przy Dalekiej

2 zdjęcia

Segmenty przy Dalekiej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

„Segmenty przy Dalekiej” to nasza nowa inwestycja, składająca się w pierwszym etapie z 16 nowoczesnych segmentów o wielkości ok 110m2 z przynależnymi działkami o pow od 210 do 430 m2. Segmenty są świetną alternatywą dla klientów, którzy oczekują więcej przestrzeni w swoim otoczeniu oraz pragnących zamieszkać we własnym domu z ogródkiem.

Inwestycja Segmenty przy Dalekiej znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Daleka (19.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez FIB - Development Sp. z o.o.

Inwestycja Segmenty przy Dalekiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Segmenty przy Dalekiej nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców FIB - Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. W zachodniej części miasta przepływa rzeka Mrowna. Powierzchnia miasta zajmuje 13,19 km i zamieszkuje ją ok. 31 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się Centrum Kultury Gminy Grodzisk, Mediateka oraz Studio Tańca. W Grodzisku oraz jego okolicy funkcjonuje kilka klubów sportowych, m.in: Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”, Grodziski Klub Sportowy „Sparta”, czy klub piłkarski LKS Chlebnia. Grodzisk Mazowiecki otoczony jest licznymi terenami zielonymi, nieopodal znajduje się kilka stawów, parków oraz jezioro Kniaziówka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Segmenty przy Dalekiej?

Niedaleko miasta znajduje się autostrada A2, przebiegająca od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę. Występują także dwie drogi wojewódzkie:nr 719 biegnie przez Warszawę, Pruszków i Żyrardów, nr 579 przebiega na trasie Kazuń Polski - Radziejowice. Występuje tu również komunikacja autobusowa. PKP Grodzisk Mazowiecki obsługuje jedenaście miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje też autobus do Centrum Handlowego Janki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Segmenty przy Dalekiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 323 metrów od inwestycji Segmenty przy Dalekiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Maz. Szpital / Kołłątaja.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Segmenty przy Dalekiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty przy Dalekiej znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 6 imienia Szarych Szeregów w odległości 575 m, przedszkole w odległości 586 m, szkoła w odległości 595 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Segmenty przy Dalekiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II w odległości 173 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 236 m, Tak-Med w odległości 681 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Segmenty przy Dalekiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 413 m znajduje się Żabka, w odległości 588 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 595 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty przy Dalekiej w odległości 163 m znajduje się boisko / kort, w odległości 424 m znajduje się stadion, w odległości 424 m znajduje się Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej.

Data publikacji: 19.07.2017
Data aktualizacji: 29.10.2019

Inwestycje w pobliżu w Grodzisku Mazowieckim

Oferty w Grodzisku Mazowieckim

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023