Michałowice Park

6 zdjęć

Michałowice Park
Michałowice Park
Michałowice Park
Michałowice Park

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Michałowice Park dostępnych jest 6 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (6)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 6 domów bliźniaków.

Powierzchnie domów:

160 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Michałowice Park logo

Inwestycja położona jest przy ul. Kasztanowej w Michałowicach, w spokojnej, zielonej okolicy. Składa się z trzech designerskich budynków dwulokalowych. Każdy lokal posiada obszerny, prywatny ogród. Do poszczególnych lokali prowadzi wewnętrzna droga dojazdowa na wyłączność mieszkańców. Michałowice Park to zespół nowoczesnych i funkcjonalnych domów o powierzchni całkowitej 162,88 m² każdy, w tym 73,47 m² pow. użytkowej na parterze, 86,84 m² na piętrze.

Na parterze zaplanowano salon połączony z jadalnią i wyjściem na taras, otwartą kuchnię, toaletę z praktycznym schowkiem. Dostępna z przedsionka część techniczna składa się z garażu, centrali teletechnicznej oraz kotłowni, do której prowadzą dwa wejścia – jedno z garażu, a drugie bezpośrednio z ogrodu. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie, w tym jedna z łazienką i balkonem, przestronny hol ze świetlikiem, dodatkowa łazienka i oddzielna pralnia. Budynek przystosowany jest do korzystania z odnawialnych źródeł energii i daje możliwość nieskomplikowanego montażu paneli słonecznych. Garaż przeznaczony do parkowania jednego samochodu.

Inwestycja Michałowice Park znajduje się w Michałowicach-Wsi, ul. Kasztanowa (2.4 km od Warszawy), jest realizowana przez Ergtech Sp. z.o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Michałowice Park w sprzedaży jest 6 nowych domów o powierzchni 160 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni 160 m2 (6 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Ergtech Sp. z.o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD, a w przypadku Piastowa - strefowe linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z Piastowa – strefowymi liniami autobusowymi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Michałowice Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Michałowice Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Michałowice Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Michałowice Park w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 24.11.2022
Data aktualizacji: 24.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Michałowicach-Wsi

Oferty w Michałowicach-Wsi

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: