Michałowice Park

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Kasztanowa, oferowane bezpośrednio przez

Ergtech Sp. z.o.o.

pruszkowski, Michałowice-Wieś, ul. Kasztanowa

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 226 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Michałowice Park

6 zdjęć

Michałowice Park
Michałowice Park
Michałowice Park
Michałowice Park
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Michałowice Park logo

Inwestycja położona jest przy ul. Kasztanowej w Michałowicach, w spokojnej, zielonej okolicy. Składa się z trzech designerskich budynków dwulokalowych. Każdy lokal posiada obszerny, prywatny ogród. Do poszczególnych lokali prowadzi wewnętrzna droga dojazdowa na wyłączność mieszkańców. Michałowice Park to zespół nowoczesnych i funkcjonalnych domów o powierzchni całkowitej 162,88 m² każdy, w tym 73,47 m² pow. użytkowej na parterze, 86,84 m² na piętrze.

Na parterze zaplanowano salon połączony z jadalnią i wyjściem na taras, otwartą kuchnię, toaletę z praktycznym schowkiem. Dostępna z przedsionka część techniczna składa się z garażu, centrali teletechnicznej oraz kotłowni, do której prowadzą dwa wejścia – jedno z garażu, a drugie bezpośrednio z ogrodu. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie, w tym jedna z łazienką i balkonem, przestronny hol ze świetlikiem, dodatkowa łazienka i oddzielna pralnia. Budynek przystosowany jest do korzystania z odnawialnych źródeł energii i daje możliwość nieskomplikowanego montażu paneli słonecznych. Garaż przeznaczony do parkowania jednego samochodu.

Inwestycja Michałowice Park znajduje się w Michałowicach-Wsi, ul. Kasztanowa (2.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Ergtech Sp. z.o.o.

Inwestycja Michałowice Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Michałowice Park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ergtech Sp. z.o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD, a w przypadku Piastowa - strefowe linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Michałowice Park?

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z Piastowa – strefowymi liniami autobusowymi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Michałowice Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2006 metrów od inwestycji Michałowice Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Michałowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Michałowice Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Michałowice Park znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w odległości 971 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Michałowice Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 897 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Michałowice Park w odległości 138 m znajduje się boisko / kort, w odległości 145 m znajduje się boisko / kort, w odległości 347 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 24.11.2022
Data aktualizacji: 11.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: