New Edge

16 zdjęć

New Edge
New Edge
New Edge
New Edge

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji New Edge dostępnych jest 5 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 290 do 320 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Bardzo wysoki standard deweloperski, który obejmuje m.in: * w pełni inteligentny dom z zarządzaniem zużycia energii (AMPIO), zintegrowanym systemem alarmowym, czujnikami zalania, dymu etc. Całość sterowana smartfonem. * okna aluminiowe (profil aluprof), wszystkie okna przesuwne w systemie H/S * ładowarka do elektrycznych aut (dedykowane gniazdo w garażu) * atermiczne szyby na elewacjach południowych i zachodnich * ogrody deszczowe oraz zieleń osiedlowa urządzona w standardzie * zbiorniki na wodę opadową (deszczówkę) do ekologicznego podlewania ogrodu * ogrodzenia częściowo ażurowe, a częściowo pokryte spiekiem kwarcowym (kolor beton architektoniczny) * budynek dla ochrony fizycznej lub administratora (w Etapie II)

Elewacja

elewacje bezobsługowe - tynk w systemie STO, okładziny ze spieku kwarcowego oraz drewna utwardzanego termicznie (thermo sosna, nie zmienia koloru)

Instalacje

rozprowadzona instalacja do klimatyzacji w każdym budynku

Ogrzewanie

pompa ciepła oraz rekuperacja z odzyskiem ciepła w standardzie (wysokie modele)

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne oraz garaże w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 5 domów bliźniaków.

Powierzchnie domów:

od 236 do 253 m².

Powierzchnie działek:

od 702 do 811 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja New Edge to kameralne osiedle luksusowych willi zlokalizowanych na ponad hektarowej działce, w otoczeniu zieleni i kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Wyszukany design osiedla skierowany jest do osób poszukujących rodzinnego domu o nowoczesnej i niebanalnej architekturze utrzymanej w modernistycznym stylu.

New Edge to unikatowa inwestycja w Konstancinie-Jeziornie, składająca się z willi o doskonale przemyślanych i zróżnicowanych układach wnętrz. Dwukondygnacyjne domy mają powierzchnię od 240 m2 do 514 m2, przy wysokości parteru od 320 cm do 647 cm, oraz wysokości piętra 290cm. W bryle każdego z domów znajduje się dwustanowiskowy garaż.

Projekt oraz koncepcja architektoniczna zostały zaprojektowane w estetyce modernizmu. Prosta forma, minimalistyczny styl oraz ponadczasowy design, został podkreślony detalami. Beton architektoniczny przenika się ze stalą w kolorze grafitowym oraz ciepłym odcieniem naturalnego drewna na elewacji. Naturalne materiały najwyższej jakości oraz dbałość o detale, to propozycja dla ludzi wymagających.

New Edge to kameralne osiedle, dyskretnie wkomponowane w otaczającą, willową zabudowę. Teren porośnięty jest 50 letnim drzewostanem, a projekt aranżacji zieleni obejmuje m.in. częściowo otwarte przedogrody zaplanowane jako ogrody deszczowe. Mając na uwadze proekologiczne rozwiązania, każdy dom będzie wyposażony w system rekuperacji, gniazdo do ładowania elektrycznego auta oraz instalację pod system fotowoltaiki.

Wille New Edge powstały z myślą o osobach, które cenią sobie prywatność i bezpieczeństwo. Układ osiedla i bliskość natury sprawiają, że to miejsce, w którym łatwiej złapać oddech oraz odnaleźć spokój.

Każdy z domów został optymalnie usytuowany względem stron świata, a ponadprzeciętne przeszklenia, gwarantują nie tylko dostęp do naturalnego światła, ale także kontakt z otaczającą naturą. Przestronne działki o powierzchni od 710 m2 do 1.500 m2 w połączeniu z wykorzystaniem naturalnej zieleni na ich granicach, zagwarantują poczucie prywatności.

O luksusowym charakterze inwestycji świadczy nie tylko unikatowa lokalizacja, doskonale przemyślany i wyrafinowany projekt architektoniczny, ale także wysokiej klasy naturalne materiały wykończeniowe. Beton architektoniczny, drewno w ciepłym odcieniu brązu, czysta biel przełamana grafitowymi akcentami oraz szkło, spójnie tworzą ponadczasową bryłę.

Każdy z domów jest wyjątkowy. Salon przez 2 kondygnacje, świetliki w dachu, klatka schodowa tradycyjna lub wykorzystana jako element architektury wnętrza, 4 lub 5 sypialni, z miejscem na zaciszny lub zupełnie otwarty gabinet. Wspólnym mianownikiem są przestronne tarasy na piętrze, oddzielające budynki w dyskretny sposób, podkreślając ponadczasowy projekt oraz spójność całego osiedla.

https://youtu.be/wJbPDyjeuNo

"Wizualizacje mają charakter poglądowy i przedstawiają ogólną koncepcję architektoniczną. Nie są wiążącym odzwierciedleniem wyglądu elementów zieleni, granic działek oraz przebiegu ciągów pieszo-jezdnych".

Inwestycja New Edge znajduje się w Bielawie, ul. Bielawska (1.5 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi En Casa New Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji New Edge w sprzedaży jest 5 nowych domów o powierzchni od 236 do 253 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja New Edge zlokalizowana jest w odległości zaledwie kilkuset metrów od ulicy Warszawskiej i bogatej infrastruktury Konstancina – Jeziorny. Bezpośrednie sąsiedztwo wielu szkół i przedszkoli, włącznie z renomowaną Szkołą Amerykańską (American School of Warsaw) oraz No Bell (żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa oraz liceum). Do placówek edukacyjnych w Starym Wilanowie oraz na Sadybie, dojazd zajmie ok. 15 minut.

Unikatowa lokalizacja inwestycji New Edge, pozwala połączyć bliskość miejskiej infrastruktury z zielonym i parkowym otoczeniem. W promieniu kilku minut znajduje się m.in. Centrum Handlowe Stara Papiernia, Park Zdrojowy, lubiane przez mieszkańców Konstancina-Jeziorny kawiarnie i restauracje, Ogród Botaniczny w Powsinie, Las Kabacki oraz Chojnowski Park Krajobrazowy.

Inwestycja New Edge to idealna kombinacja pomiędzy cichym zakątkiem a bliskością do tętniącej życiem Warszawy. Eleganckie osiedle oferuje wszystko to, czego można oczekiwać po prestiżowych domach w Konstancinie-Jeziornie.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji New Edge?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji New Edge mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji New Edge znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mirkowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji New Edge znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji New Edge znajdują się placówki edukacyjne: American School of Warsaw, Szkoła Międzynarodowa The International School, Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego, Przedszkole Montessori oraz Przedszkole Niepubliczne Świat Dziecka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji New Edge w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Kosa Konstancin, w odległości 200 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 01.03.2022
Data aktualizacji: 27.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: