Elegant Homes

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezElegant Homes

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Liryka Park(0.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Radomierzyce, ul Lawendowa (0.4 km od Wrocławia)
  Liryka Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 9
  Powierzchnia: 123 - 153 m2
  Liczba pokoi: 5 - 7
  JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Domy Radomierzyce(0.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Radomierzyce, ul. Różana 3 (1 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 558 brutto/m2
  Domy Radomierzyce
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 144 m2
  Liczba pokoi: 5
  Lieske & Mądzik Investment Sp.j.
 • Zaciszny Ołtaszyn(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Grota Roweckiego 211 (6.8 km od centrum Wrocławia)
  Zaciszny Ołtaszyn
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 6
  Powierzchnia: 145 m2
  Liczba pokoi: 5
  M3 Invest

Opis Inwestycji

Okolice Ołtaszyna to bardzo prestiżowa, ekskluzywna i ciesząca się dużą popularnością lokalizacja znajdująca się na południu Wrocławia. Inwestycja Elegant Homes Radomierzyce łączy w sobie luksus tej dzielnicy z przystępnymi cenami. Z przyjemnością oferujemy Państwu domy z ogrodem, których cena jest zbliżona do cen mieszkań. Zakup nieruchomości w Radomierzycach to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prywatność i komfort, jakie daje posiadanie własnego domu i dużego ogrodu, a jednocześnie zależy im na bliskości centrum miasta i świetnie rozwiniętej infrastrukturze. Elegant Homes Radomierzyce to elegancki projekt, w którym szczególną uwagę zwrócono na wygląd i funkcjonalność budynków oraz prywatność przyszłych mieszkańców. Design tworzy harmonijne połączenie elegancji i nowoczesności, które doskonale podkreśla ekskluzywność inwestycji i lokalizacji. Projekt zakłada całkowite ogrodzenie nieruchomości, które pomoże zapewnić bezpieczeństwo, a prywatna, betonowa droga dojazdowa to dodatkowe udogodnienie dla mieszkańców.

Inwestycja Elegant Homes znajduje się w Radomierzycach, ul. Wrocławska (0.6 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Elegant Homes.

Inwestycja Elegant Homes jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z w tym 10 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Elegant Homes pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 127 metrów kwadratowych w cenie od 597 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Elegant Homes przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 2 do każdego domu.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Elegant Homes

Prezentowana inwestycja Elegant Homes powstaje w Radomierzycach, tuż przy południowej granicy Wrocławia. Radomierzyce graniczą z Ołtaszynem, uznawanym za bardzo ekskluzywną i elitarną lokalizację na mapie miasta. Jest to cicha, spokojna i bezpieczna okolica, która jednocześnie znajduje się bardzo blisko centrum Wrocławia (8,4 km od Rynku), dlatego cieszy się tak dużą popularnością. Obszar, na którym powstaje inwestycja to zupełnie nowe miejsce, które prężnie się rozwija. Powstają tu zarówno nieruchomości mieszkalne, jak i cała infrastruktura otaczająca budynki. W odległości zaledwie od 300 m od terenu inwestycji Elegant Homes znajduje się przystanek autobusowy, a w najbliższej okolicy usytuowane są m.in. szkoła (2,0 km) i przedszkole (1,8 km), kościoły (2,1 km), poczta (2,2 km) oraz markety. Rozwijane są kolejne projekty zapewniające podstawowe udogodnienia, takie jak inwestycje drogowe, oświetlenie, czy nowe sklepy, jak również zaplecze rekreacyjne pozwalające na atrakcyjne spędzanie czasu wolnego. Dodatkowy i niezwykle ważny atut to dostępność inwestycji. Przebudowa ulicy Buforowej zostanie w najbliższym czasie ukończona, a w niedalekiej przyszłości powstanie nowa linia tramwajowa, dająca dostęp do sprawnej komunikacji miejskiej. Ponadto planowane są kolejne, duże inwestycje drogowe, których realizacja zwiększy dostępność obszaru i pozytywnie wpłynie na komunikację w tym regionie.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Elegant Homes w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.09.2019

Data aktualizacji: 31.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie