Inwestycja w Michałowicach

Oferta archiwalna

krakowski, Michałowice, ul. Fiołkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja w Michałowicach

5 zdjęć

Inwestycja w Michałowicach
Inwestycja w Michałowicach
Inwestycja w Michałowicach
Inwestycja w Michałowicach

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Oferujemy Państwu do wyboru unikalna lokalizację oraz osiem domów jednorodzinnych zabudowanych w technologii energo-oszczędnej wykończonych pod klucz. Lokalizacja inwestycji- Michałowice, dzielnica Komora, przy ul. Fiołkowej. Budynki w zabudowie bliźniaczej, podzielone są na 2 niezależne od siebie domy. Domy będą wykończone pod klucz wg wybranej opcji; przygotowaliśmy dla Państwa 4 propozycję wykończenia domu wraz z przynależnym zagospodarowaniem i ogrodzonym terenie. Doskonałe miejsce dla tych, którzy pragną zamieszkać blisko Krakowa. Wśród terenów rekreacyjnych sprzyjających aktywnemu spędzaniu wolnego czasu, położenie inwestycji na wzniesieniu, z którego rozciąga się panorama na śliczną i malowniczą okolicę.

Inwestycja Inwestycja w Michałowicach znajduje się w Michałowicach, ul. Fiołkowa (3.4 km od Krakowa), została zrealizowana przez Eko ModulA.

Inwestycja Inwestycja w Michałowicach została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja w Michałowicach nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Eko ModulA nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja w Michałowicach?

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja w Michałowicach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Inwestycja w Michałowicach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Michałowice Kwiaty Polne.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja w Michałowicach znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja w Michałowicach znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. S. Lema w Bibicach w odległości 200 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. im. K. Komedy w Bibicach w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Bajkowe Królestwo" w odległości 260 m.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Michałowicach

Oferty w Michałowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: