Kalinowa

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ekdom

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 76 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Malownicze Złotniki (3,1 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Malownicze Złotniki znajduje się na Marszowicach, ul. Zakopiańska (12,8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.. Inwestycja Malownicze Złotniki jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 62 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 14 nowych domów o powierzchniach od 85 do 114 m2.

Wrocław, Marszowice, ul. Zakopiańska (12,8 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Malownicze Złotniki
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba domów: 14
 • Powierzchnia: 85 - 114 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.
Domy spełniające kryteria

Kępa Leśnicka II (3,5 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Kępa Leśnicka II znajduje się na Leśnicy, ul. Mokrzańska (13,7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.. Inwestycja Kępa Leśnicka II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 16 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 2 nowe domy o powierzchni 128 m2.

Wrocław, Leśnica, ul. Mokrzańska (13,7 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Kępa Leśnicka II
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba domów: 2
 • Powierzchnia: 128 m2
 • Liczba pokoi: 5
Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.
Domy spełniające kryteria

Lubawska 1-7 (4,2 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Lubawska 1-7 znajduje się na Stabłowicach, ul. Lubawska (11 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera MT Project. Inwestycja Lubawska 1-7 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 16 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 7 nowych domów o powierzchniach od 102 do 104 m2.

Wrocław, Stabłowice, ul. Lubawska (11 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Lubawska 1-7
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba domów: 7
 • Powierzchnia: 102 - 104 m2
 • Liczba pokoi: 4
MT Project
Domy spełniające kryteria

Najnowsza realizacja naszej firmy EKDOM to projekt, który obejmuje domy w zabudowie szeregowej oraz dwa niewysokie budynki wielorodzinne, w których zaplanowano wygodne mieszkania z balkonami lub ogródkami oraz drobne usługi na parterze, tak by mieszkańcy osiedla mieli pod ręką sklep osiedlowy lub fryzjera. Pomyśleliśmy również o małym skwerku, który będzie miejscem spotkań zarówno dzieci jak i dorosłych. Na terenie inwestycji nie zabraknie również miejsc postojowych oraz garażowych.

Domy szeregowe przewidziano w kameralnych prywatnych uliczkach, otoczone zielenią pobliskiego lasu tak, by zapewnić mieszkańcom ciszę i spokój. Każdy dom posiada własne miejsce postojowe, które można zadaszyć oraz ogródek. Domy w dwóch wariantach metrażowych 87m2 i 100 m2oraz zróżnicowane wielkości działek na pewno dopasują się do nawet najbardziej wymagających potrzeb.

2 typy domów
• DOM TYP A o pow. 86,88 m2
• DOM TYP B o pow. 99,53 m2

Szeregi budowane są w dwóch wariantach metrażowych. Mniejsze domy mają 87 m2 natomiast większe 100 m2. Dzięki zróżnicowanym wielkościom działek od 138 m2 do 327m2, każdy może wybrać optymalne miejsce dla siebie. Każdy dom posiada miejsce postojowe , które można zadaszyć oraz ogródek. Domy nie posiadają skosów na piętrze. A do dyspozycji mieszkańców jest jeszcze strych.

Na osiedlu zaplanowaliśmy kanalizację sanitarną, gaz sieciowy i odwodnienie osiedla oraz Internet światłowodowy. Wierzymy, że nasz wysiłek i zastosowane rozwiązania sprawią, że będzie się Państwu mieszkało komfortowo i wygodnie. Wykonana zostanie droga wewnętrzna z kostki betonowej. Idąc krok w krok za najnowocześniejszymi trendami tworzymy budynki, które pomimo niewielkiego metrażu są funkcjonalne, przestronne i pełne światła.

Główne atuty KALINOWEJ to:
• pełna infrastruktura osiedla: kanalizacja sanitarna, gaz z sieci, kanalizacja burzowa, Internet światłowodowy
• droga i oświetlenie
• możliwość skorzystania z dopłat w programie Mieszkania dla Młodych
• bardzo dobra lokalizacja - położenie na granicy Wrocławia.
• doskonały dojazd samochodem i podmiejskimi środkami transportu.
• bezpośrednie sąsiedztwo lasu mokrzańskiego i atrakcyjny mikroklimat.
• brak czynszu
• sąsiedztwo orlika, 150 m od marketu, restauracji, nieopodal stacja benzynowa, przystanek autobusowy

Inwestycja Kalinowa znajduje się w Wilkszynie, ul. Łąkowa (0,8 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Ekdom.

Inwestycja Kalinowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 23 domy typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Kalinowa pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni 87 metrów kwadratowych w cenie od 380 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ekdom przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Kalinowa

Osiedle Kalinowa zlokalizowane jest 20-25 min. samochodem od centrum Wrocławia, a dzięki nowym inwestycjom drogowym jest to doskonałe miejsce zamieszkania dla osób pracujących we Wrocławiu. Łatwy i szybki dojazd do osiedla zapewnia obwodnica A8 Wrocławia oraz nowo budowana obwodnica Leśnicy łącząca Leśnicę z lotniskiem, której oddanie planowane jest na 2017. Domy budowane są przy ul. Pod Lasem, zaledwie 1 km od granic Wrocławia. Wyjątkową, naturalną przestrzeń zapewnia pobliski las, zaś budynki znajdują w pobliżu Orlika gdzie znajduje się boisko, plac zabaw, siłownia zewnętrzna. W pobliżu osiedla znajduje sie market i restauracja Kredens. Dojeżdżają tutaj autobusy podmiejskie o numerach 937- przystanek 200 m. Okolica ta od wielu lat przyciąga nowych mieszkańców zauroczonych atmosferą i bliskością przyrody. Wyjątkowa lokalizacja i atrakcyjny mikroklimat to jedne obok wysokiej jakości wykonania największe atuty naszej inwestycji.

Województwo dolnośląskie, jedno z 16 województw ze stolicą we Wrocławiu. Zostało utworzone w 1999 roku z ziem poprzednich województw wrocławskiego, legnickiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i części leszczyńskiego oraz kaliskiego. Województwo to jest położone na południowym zachodzie kraju, obejmując znaczną część historycznego Śląska (Dolny Śląsk) i wschodnie Łużyce Górne.

Więcej informacji u dewelopera

Data publikacji: 08 grudnia 2016 16:38

Data aktualizacji: 18 czerwca 2019 11:18

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet