Kalinowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Łąkowa, oferowane bezpośrednio przez

Ekdom

dolnośląskie, średzki, Wilkszyn, ul. Łąkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kalinowa

4 zdjęcia

Kalinowa
Kalinowa
Kalinowa
Kalinowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Najnowsza realizacja naszej firmy EKDOM to projekt, który obejmuje domy w zabudowie szeregowej oraz dwa niewysokie budynki wielorodzinne, w których zaplanowano wygodne mieszkania z balkonami lub ogródkami oraz drobne usługi na parterze, tak by mieszkańcy osiedla mieli pod ręką sklep osiedlowy lub fryzjera. Pomyśleliśmy również o małym skwerku, który będzie miejscem spotkań zarówno dzieci jak i dorosłych. Na terenie inwestycji nie zabraknie również miejsc postojowych oraz garażowych.

Domy szeregowe przewidziano w kameralnych prywatnych uliczkach, otoczone zielenią pobliskiego lasu tak, by zapewnić mieszkańcom ciszę i spokój. Każdy dom posiada własne miejsce postojowe, które można zadaszyć oraz ogródek. Domy w dwóch wariantach metrażowych 87m2 i 100 m2oraz zróżnicowane wielkości działek na pewno dopasują się do nawet najbardziej wymagających potrzeb.

2 typy domów

• DOM TYP A o pow. 86,88 m2

• DOM TYP B o pow. 99,53 m2

Szeregi budowane są w dwóch wariantach metrażowych. Mniejsze domy mają 87 m2 natomiast większe 100 m2. Dzięki zróżnicowanym wielkościom działek od 138 m2 do 327m2, każdy może wybrać optymalne miejsce dla siebie. Każdy dom posiada miejsce postojowe , które można zadaszyć oraz ogródek. Domy nie posiadają skosów na piętrze. A do dyspozycji mieszkańców jest jeszcze strych.

Na osiedlu zaplanowaliśmy kanalizację sanitarną, gaz sieciowy i odwodnienie osiedla oraz Internet światłowodowy. Wierzymy, że nasz wysiłek i zastosowane rozwiązania sprawią, że będzie się Państwu mieszkało komfortowo i wygodnie. Wykonana zostanie droga wewnętrzna z kostki betonowej. Idąc krok w krok za najnowocześniejszymi trendami tworzymy budynki, które pomimo niewielkiego metrażu są funkcjonalne, przestronne i pełne światła.

Główne atuty KALINOWEJ to:

• pełna infrastruktura osiedla: kanalizacja sanitarna, gaz z sieci, kanalizacja burzowa, Internet światłowodowy

• droga i oświetlenie

• możliwość skorzystania z dopłat w programie Mieszkania dla Młodych

• bardzo dobra lokalizacja - położenie na granicy Wrocławia.

• doskonały dojazd samochodem i podmiejskimi środkami transportu.

• bezpośrednie sąsiedztwo lasu mokrzańskiego i atrakcyjny mikroklimat.

• brak czynszu

• sąsiedztwo orlika, 150 m od marketu, restauracji, nieopodal stacja benzynowa, przystanek autobusowy

Inwestycja Kalinowa znajduje się w Wilkszynie, ul. Łąkowa (0.8 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Ekdom.

Inwestycja Kalinowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Kalinowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ekdom przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Kalinowa zlokalizowane jest 20-25 min. samochodem od centrum Wrocławia, a dzięki nowym inwestycjom drogowym jest to doskonałe miejsce zamieszkania dla osób pracujących we Wrocławiu. Łatwy i szybki dojazd do osiedla zapewnia obwodnica A8 Wrocławia oraz nowo budowana obwodnica Leśnicy łącząca Leśnicę z lotniskiem, której oddanie planowane jest na 2017. Domy budowane są przy ul. Pod Lasem, zaledwie 1 km od granic Wrocławia. Wyjątkową, naturalną przestrzeń zapewnia pobliski las, zaś budynki znajdują w pobliżu Orlika gdzie znajduje się boisko, plac zabaw, siłownia zewnętrzna. W pobliżu osiedla znajduje sie market i restauracja Kredens. Dojeżdżają tutaj autobusy podmiejskie o numerach 937- przystanek 200 m. Okolica ta od wielu lat przyciąga nowych mieszkańców zauroczonych atmosferą i bliskością przyrody. Wyjątkowa lokalizacja i atrakcyjny mikroklimat to jedne obok wysokiej jakości wykonania największe atuty naszej inwestycji.

Województwo dolnośląskie, jedno z 16 województw ze stolicą we Wrocławiu. Zostało utworzone w 1999 roku z ziem poprzednich województw wrocławskiego, legnickiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i części leszczyńskiego oraz kaliskiego. Województwo to jest położone na południowym zachodzie kraju, obejmując znaczną część historycznego Śląska (Dolny Śląsk) i wschodnie Łużyce Górne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kalinowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kalinowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Kalinowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilkszyn - Polna.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kalinowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 661 m znajduje się Delikatesy Kredens.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kalinowa w odległości 392 m znajduje się boisko / kort, w odległości 441 m znajduje się boisko / kort, w odległości 490 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.12.2016
Data aktualizacji: 18.06.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: