Apartamenty Cyraneczki - osiedle domów

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEco Dom Development Polska

Ceny od: 6 500 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Cyraneczki - osiedle domów dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
I/3
4
102,82 m²
-
I/5
4
102,84 m²
-
I/6
4
80,35 m²
-
I/7
4
102,84 m²
-
I/8
4
80,35 m²
-
I/9
4
102,84 m²
-
I/10
4
80,35 m²
-
I/11
4
98,2 m²
-
I/15
4
102,84 m²
-
I/16
4
80,35 m²
-
I/17
4
102,84 m²
-
I/18
4
80,35 m²
-
I/19
4
102,84 m²
-
I/14
6
125,17 m²
-

Opis Inwestycji

Apartamenty Cyraneczki to kameralne osiedle 22 domów w zabudowie szeregowej których budowę podzieliliśmy na dwa etapy. W pierwszym powstało 11 domów- 22 apartamenty o powierzchni od 65m² do 125 m². Mieszkania w zależności od wyboru posiadają 2 miejsca parkingowe, urocze ogródki oraz w większości piękne zielone tarasy z których będzie można podziwiać otaczającą roślinność. Część dysponuje także własnymi garażami. Do każdej posesji prowadzą drogi wewnętrzne, z których wyjechać można na ulicę Cyraneczki – ulica ta stanowi główną oś Julianowa oraz Józefosławia i dzięki niedawno oddanym nowym odcinkom łączy się z ul. Puławską, a w najbliższym czasie połączy również inwestycję z Konstancinem.Całe osiedle będzie podłączone do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej, gazowej oraz elektrycznej.Drewno, szkło i kamień. Wszystko naturalne – żadnych imitacji! Z tych właśnie materiałów zbudowaliśmy dla Ciebie Apartamenty Cyraneczki. Doskonale wpisują się one w cały Julianów – miejscowość elegancką i nowoczesną, a jednocześnie stopioną w jedność z naturą.Postawiliśmy na wysoki standard wykonania, rzadko spotykany w budownictwie deweloperskim i najwyższą jakość materiałów. Zakładamy, że chcesz wybrać dla siebie apartament na długie lata. Zapraszamy, by sprawdzić nasze słowa z pomocą rzeczoznawcy lub eksperta.Same apartamenty są zróżnicowane, dzięki czemu możesz wybrać dla siebie optymalne lokum. Najmniejsze mają po 65 m². Planowaliśmy je z myślą o parach i małych rodzinach. Dla osób bardziej wymagających, które chciałyby wprowadzić się z cała rodziną lub zorganizować sobie przestrzeń na np. pracownię, mamy też apartamenty o powierzchni 80-90, a nawet 125 m².

Inwestycja Apartamenty Cyraneczki - osiedle domów znajduje się w Julianowie, ul. Cyraneczki (0.9 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Eco Dom Development Polska.

Inwestycja Apartamenty Cyraneczki - osiedle domów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 22 nowych domów w tym 22 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Cyraneczki - osiedle domów pozostało na sprzedaż 14 nowych domów o powierzchniach od 80 do 125 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 103 m2 (13 domów)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 125 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eco Dom Development Polska przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 22 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 14 domów w tym 14 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 80 do 125 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4, 6-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 500 do 7 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Cyraneczki - osiedle domów

Julianów, róg Cyraneczki i Kombatantów Wychodzisz z domu i oddychasz świeżym powietrzem. Wokół Ciebie osiedla domków jednorodzinnych, zieleń. Mieszkasz w niewielkiej miejscowości pomiędzy Konstancinem, Piasecznem, a Lasem Kabackim. Ponad 90% mieszkańców lubi Julianów i trudno im się dziwić. To piękne przedmieścia Warszawy. Przenoszą się tam głównie mieszkańcy stolicy, którzy chcą mieszkać w bardziej komfortowych warunkach, nieco dalej od miejskiego zgiełku. Przez chwilę zastanawiasz się, w którą stroną się dziś wybrać. Kilkaset metrów od Ciebie zaczyna się Las Kabacki. Bez problemu możesz wybrać się na spacer czy rowerem do ogrodu botanicznego w Powsinie lub pojechać na tężnie do Konstancina. Jeśli zostaniesz w Julianowie, także się nie zawiedziesz. Mimo niskiej zabudowy jednorodzinnej i zielonego krajobrazu, znajdziesz tu pełną miejską infrastrukturę: szkoła, przedszkole, punkty gastronomiczne,apteki, sklepy, weterynarza, fitness. Do szkoły podstawowej w Józefosławiu Twoje dzieci dojdą chodnikiem, będą mieć równo 700 metrów, a trwają prace nad budową kolejnego kompleksu szkolnego położonego jeszcze bliżej od Apartamentów. Na większe zakupy możesz wybrać się do Auchan, do którego masz samochodem 9 minut, bez konieczności wyjeżdżania na ul. Puławską.Jeszcze bliżej Ciebie znajdują się także popularne sklepy – Lidl, Biedronka, Żabka. Apartamenty Cyraneczki to doskonała lokalizacja dla osób, które cenią sobie spokój i piękną okolicę, a jednocześnie nie chcą uciekać zbyt daleko od miejskiego komfortu.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Cyraneczki - osiedle domów w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.03.2020

Data aktualizacji: 14.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie