Osiedle pod Dębami

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEco Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Eko – Osiedle pod Dębami to inwestycja składająca się z 23 domów (22 domy w zabudowie bliźniaczej i 1 dom jednorodzinny) wraz z infrastrukturą techniczną na działkach o łącznej pow. 1,6345 ha. Oryginalne projekty domów, wyróżniają się atrakcyjnym układem pomieszczeń, dającym ciekawe możliwości aranżacji Każdy z domów zbudowany jest z wysokiej jakości materiałów i oddawany do użytku w standardzie deweloperskim.W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje domów:KLEMATISDom 5-pokojowy, dwukondygnacyjny o powierzchni 150,19m2 (łącznie z garażem) Na parterze znajduje się pięknie przeszklony salon z jadalnią i wyjściem do ogrodu, kuchnia, łazienka, pokój, hol, kotłownia, wiatrołap oraz przestronny garaż. Na piętrze zaplanowano 3 sypialnie oraz 2 łazienki. Domy są posadowione na działkach o powierzchni 550m2 – 690m2MIRTDom 5-pokojowy, dwukondygnacyjny o powierzchni 131,24 m2 (łącznie z garażem) Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem do ogrodu, kuchnia, łazienka, garderoba, hol, kotłownia, wiatrołap oraz przestronny garaż. Na piętrze zaplanowano 4 sypialnie, łazienkę oraz garderobę. Domy są posadowione na działkach o powierzchni 550m2 – 690m2

Inwestycja Osiedle pod Dębami znajduje się w Piszkawie, Piszkawa 8 (10.3 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Eco Development.

Inwestycja Osiedle pod Dębami została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych domów w tym 1 domu typu dom wolnostojący, 21 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle pod Dębami pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 131 do 150 metrów kwadratowych w cenie od 465 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Eco Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 23 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle pod Dębami

EKO-Osiedle Pod Dębami powstaje w Piszkawie (gm. Oleśnica) malowniczo położonej miejscowości, którą od Wrocławia dzieli jedynie 15 kilometrów (Pl.Grunwaldzki). Niebawem nowo budowana obwodnica Wschodnia znacznie skróci czas dojazdu do Wrocławia. Umiejscowienie inwestycji w bliskiej okolicy Wrocławia pozwala korzystać ze wszystkich atrakcji miasta, a jednocześnie zapewnia spokój, czyste powietrze i przestrzeń sprzyjającą miłemu spędzaniu czasu. Lokalizacja osiedla z dala od drogi głównej w otoczeniu zieleni z pewnością zachwyci tych, którzy cenią sobie piękno przyrody, ciszę, ale także możliwość aktywnego wypoczynku. Bliskość dużych obszarów leśnych, stadniny koni, malownicze pola i łąki pełne kwiatów - to wszystko znajduje się w bliskiej okolicy.

Powiat oleśnicki został utworzony ponownie w 1999 roku na terenie dawnego księstwa oleśnickiego i dwóch dawnych wolnych państw stanowych – sycowskiego i goszczańskiego. Do powiatu należy 8 gmin: 4 wiejsko – miejskie: Bierutów, Międzybórz, Syców i Twardogóra, 3 wiejskie: Dobroszyce, Dziadowa Kłoda i Oleśnica oraz 1 miejska Oleśnica, która jest jednocześnie stolicą Powiatu. Oleśnica to jedno z najstarszych śląskich miast. Wyróżnia je bogata historia i wyjątkowe zabytki architektoniczne. Miasto uchodzi także za istotny ośrodek ekonomiczny.

Komunikacja

Powiat oleśnicki stanowi istotny węzeł komunikacyjny na mapie Polski. Przebiegają tu zarówno drogi krajowe nr 8 i nr 25 oraz drogi wojewódzkie, nr 340 i 451. Komunikacja w powiecie odbywa się dzięki komunikacji podmiejskiej, obsługiwanej przez firmę Polbus-PKS. Również z Oleśnicy autobusy linii nr 504, 514 i 554 do oddalonego o 29 kilometrów Wrocławia kursują tu średnio co 30 minut. Oleśnica to także duży węzeł kolejowy, na którym krzyżują się linie z Wrocławia, Ostrowa Wielkopolskiego, a także z Katowic przez Lubliniec i Kluczbork.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle pod Dębami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle pod Dębami w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.05.2019

Data aktualizacji: 07.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie