Eco Development logo

Eco Development

Wrocław, Fabryczna, Wawrzyniaka 36A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

„EKO-Osiedle pod Debami” to nowa inwestycja firmy Eco Development z siedzibą we Wrocławiu, która powstała z myślą wybudowania osiedla domów jednorodzinnych w pełni ekologicznego i spełniającego marzenia jego mieszkańców.

„EKO-Osiedle pod Dębami” w Piszkawie to malowniczo położony zespół domów przy drodze nr 1920D, oddalone jedynie 15 km od Wrocławia (Pl. Grunwaldzki) i 8 km od Olesnicy.

Eco Development jest firmą deweloperską, to znaczy, tak jak to rozumiemy, firmą gwarantującą naszym Klientom kompleksową i elastycznie dostosowaną do ich potrzeb obsługę. Znaczy to również, że jest firmą przekształcającą przy współpracy z naszymi Klientami nasze otoczenie, zgodnie z wyznawana zasadą, że krajobraz jest naszą wspólną własnością. Jest przy tym firmą, która profesjonalnie, rzetelnie i bezpiecznie pomaga naszym Klientom zrealizować swoje marzenie o własnym domu.

Mimo, że firma powstała w sensie prawnym niedawno, to jednak oparta została na ludziach o dużym doświadczeniu w realizacji wielu przedsięwzięć. Prezesem Zarządu spółki jest Krzysztof Piwowar mający już kilkunastoletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi i realizacją zamierzonych celów.

Profesjonalizm firmy wyraża się nie tylko w porządnym, terminowym i jakościowo dobrym realizowaniu wyznaczonych celów, ale również w bezpieczeństwie prawnym naszych Klientów, a także w dbałości o ich pieniądze, poprzez pomoc w wyborze możliwie najlepszej formy finansowania ich budowy w pełni zabezpieczonych przez bank wybrany przez Klienta.

Kontakt

Eco Development logo
Eco Development
Wrocław, Fabryczna, Wawrzyniaka 36A
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: