Bliźniak na Bielanach Wrocławskich

Domy na sprzedaż ul. Sosnowa, oferowane bezpośrednio przez DŚ Development

wrocławski, Bielany Wrocławskie, ul. Sosnowa

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Bliźniak na Bielanach Wrocławskich

2 zdjęcia

Bliźniak na Bielanach Wrocławskich

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Na sprzedaż 1 nowy dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 536 metrów kwadratowych – 10 lokali mieszkalnych wykończonych „pod klucz”.

Budynek realizowany w ramach inwestycji Osiedle Przestrzenne, w skład której wchodzi łącznie 7 budynków w zabudowie bliźniaczej.

Projekt realizowany na Bielanach Wrocławskich jest modelowym przykładem połączenia designu z praktycznymi rozwiązaniami w zakresie układów mieszkań.

Budynki wykonywane będą w wysokim standardzie, najnowszych technologiach, z najwyższej jakości materiałów, co niezmiennie cechuje wszystkie realizowane przez DŚ DEVELOPMENT inwestycje. Oferowana nieruchomość ma duże walory pod względem inwestycyjnym uwzględniając potencjał rynku najmu na terenie Gminy Kobierzyce.

Inwestycja Bliźniak na Bielanach Wrocławskich znajduje się w Bielanach Wrocławskich, ul. Sosnowa (1.1 km od Wrocławia), jest realizowana przez DŚ Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Bliźniak na Bielanach Wrocławskich nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DŚ Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: garaże w bryle budynku.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bielany Wrocławskie to wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Kobierzyce. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa wrocławskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bliźniak na Bielanach Wrocławskich?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliźniak na Bielanach Wrocławskich mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Bliźniak na Bielanach Wrocławskich znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielany - Kościół.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bliźniak na Bielanach Wrocławskich znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliźniak na Bielanach Wrocławskich znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bielanach wrocławskich w odległości 270 m, Przedszkole Samorządowe w Bielanach Wrocławskich w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bliźniak na Bielanach Wrocławskich jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bliźniak na Bielanach Wrocławskich składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Netto, w odległości 240 m znajduje się 소풍 (Sopung), w odległości 240 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliźniak na Bielanach Wrocławskich w odległości 90 m znajduje się Fitness, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.09.2019
Data aktualizacji: 12.11.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: