Osiedle Malachit

Oferta archiwalna

Siechnice, ul. Rataja

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 125 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Malachit

9 zdjęć

Osiedle Malachit
Osiedle Malachit
Osiedle Malachit
Osiedle Malachit

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 166 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : w cenie.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle znajdować się będzie w Siechnicach na rogu ulic Rataja i Staszica. Nasza inwestycja to kompleks dwóch budynków w zabudowie wielorodzinnej składający się z siedmiu pięciokondygnacyjnych oraz dwóch sześciokondygnacyjnych segmentów wyposażonych w garaże oraz windy. W budynkach A i B znajdować się będzie 166 mieszkań -2,3,4 pokojowych o powierzchni od 34 do 68m2 w tym 4 apartamenty na ostatniej kondygnacji (5 piętro). Każdy lokal posiadać będzie 1 lub 2 balkony, apartamenty tarasy, a mieszkania na parterze ogródki. W ofercie znajdować będą się również komórki lokatorskie, garaże oraz pomieszczenia na skutery, na dziedzińcu osiedla przewidziano plac zabaw, tereny zielone i ogólnodostępne miejsca postojowe.

Inwestycja Osiedle Malachit znajduje się w Siechnicach, ul. Rataja (4.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez D.P.I. Malachit SP. Z O.O.

Inwestycja Osiedle Malachit została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 166 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Malachit nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców D.P.I. Malachit SP. Z O.O. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Malachit?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Malachit mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Osiedle Malachit znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - SIECHNICE - OSIEDLE.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Malachit znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Malachit znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne im. Św. Jana Pawła II w odległości 340 m, Centrum Edukacji ATUT Dolny Śląsk w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Malachit składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Biedronka.

Data aktualizacji: 05.01.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Siechnicach

Oferty w Siechnicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: