Willa Bobrowiec

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDP Capital Development

Ceny od: 5 132 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Willa Bobrowiec dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
77/1/2
5
142,25 m²
592 m2

Opis Inwestycji

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Willa BobrowiecOsiedle Willa Bobrowiec to:- 20 domów jednorodzinnych wykonanych w zabudowie bliźniaczej,- ogrodzony teren z automatyczną bramą i furtką, dla podwyższenia bezpieczeństwa,- wyłożona kostką droga wewnętrzna, dla większej wygody i porządku.OPIS DOMUPowierzchnia użytkowa - 142,25 m2Powierzchnia całkowita - 185 m2Do każdego domu przynależy działka o powierzchni od 480 m2 do 664 m2.Dom posiada dwie pełne kondygnacje oraz poddasze z ewentualną możliwością zaadaptowania na część mieszkalną.WSZYSTKIE DOMY BUDUJEMY W PODWYŻSZONYM STANDARDZIE DEWELOPERSKIM ORAZ W WERSJI TERMO (używamy materiałów o podwyższonych parametrach izolacyjności cieplnej, co wpływa na zmniejszenie wysokości rachunków utrzymania domu).Domy wyposażone są w ogrzewanie podłogowe z kondensacyjnym piecem gazowym, wszystkie instalacje, miejsce na kominek, taras, balkony w trzech sypialniach, automatyczną bramę garażową HORMANN itd.Ceny domów zaczynają się od 720 000 zł i zależą od wielkości działki.SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ NA SPOTKANIE W CELU OBEJRZENIA INWESTYCJI

Inwestycja Willa Bobrowiec znajduje się w Bobrowcu, ul. Gwiazdy Polarnej 2 (3.5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera DP Capital Development.

Inwestycja Willa Bobrowiec jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów w tym 9 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Willa Bobrowiec pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 142 metrów kwadratowych w cenie od 720 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 142 m2 w cenie od 730 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DP Capital Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 288 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Ogrzewanie
ogrzewanie podłogowe z kondensacyjnym piecem gazowym
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 142 m2.
Powierzchnie działek: 592 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 720 000 do 730 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 132 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Willa Bobrowiec

LOKALIZACJA Osiedle zlokalizowane jest na pograniczu Piaseczna i Bobrowca u zbiegu ulic Leśnej i Gwiazdy Polarnej. Cicha i spokojna okolica wyłącznie z zabudową domów jednorodzinnych. W bliskiej lokalizacji: • szkoły, • przedszkola, • przychodnia zdrowia, • sklepy, • tereny rekreacyjne, • komunikacja miejska (połączenie z Warszawą - autobus linii 737). Około 2 km od osiedla planowany jest węzeł komunikacyjny "Lesznowola" dla trasy S7 "Puławska bis", który umożliwi szybkie połączenie z Warszawą.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Bobrowiec mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Willa Bobrowiec znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kolonia Lesznowola 03.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Bobrowiec składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Bobrowiec w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.08.2020

Data aktualizacji: 26.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie