Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Góraszka

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Góraszka, oferowane bezpośrednio przez

Dozbud Development

otwocki, Góraszka, ul. Góraszka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle GóraszkaOsiedle Góraszka

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 50 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Sprzedajemy domy wybudowane, oddane do użytkowania! Firma DOZBUD DEVELOPMENT rozpoczęła budowę domów jednorodzinnych w miejscowości Góraszka pod Warszawą. W I etapie zostanie wybudowanych 75 nowocześnie zaprojektowanych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 170 do 210 m2 i powierzchnią działki ok. 800 m2. Każdy z domów będzie posiadał garaż.

Nowoczesne projekty architektoniczne domów z funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapewniamy pełną infrastrukturę: - Centralne ogrzewanie gazowe z własnej kotłowni - Drogi i chodniki z kostki - Oświetlenie terenu - Tereny zielone – trawniki i nasadzenia - Osiedle ogrodzone

Inwestycja Osiedle Góraszka znajduje się w Góraszce, ul. Góraszka (1.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Dozbud Development.

Inwestycja Osiedle Góraszka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Góraszka nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dozbud Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Położony w środkowej części województwa mazowieckiego powiat otwocki, to obszar o powierzchni ok. 616 km2, na który składają się gminy miejskie: Józefów i Otwock, gmina miejsko-wiejska Karczew oraz tereny wiejskie: Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory i Wiązowna. Naturalny pejzaż okolic tworzą rzeki: Wisła i Świder oraz tereny zielone: sosnowe bory, łąki, torfowiska, rezerwaty przyrody i obszar Mazowieckiego Parku Narodowego. Powiat słynie jako strefa wypoczynkowo-uzdrowiskowa w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Pośród niskiej architektury willowej i jednorodzinnej wyróżnia się drewniane budownictwo w tzw. stylu świdermajer, a najokazalszym obiektem jest Pałac Bielańskich. W Otwocku i Józefowie rozwijają się usługi i handel, zaś w Karczewie mieszczą się zakłady przetwórstwa mięsnego. Tereny wiejskie to obszary sadownicze i grunty rolne. Dogodne warunki komunikacyjne umożliwiają m.in.: droga krajowa nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) oraz trasa E372 (Warszawa – Hrebenne).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Góraszka?

Na terenie powiatu otwockiego znajdują się ważne arterie, jak: trasa europejska E372 (Warszawa – Hrebenne) oraz droga krajowa nr 50, będąca Tranzytową Obwodnicą Warszawy. Transport w obrębie powiatu zapewniają autobusy PKS i busy prywatnych firm, a dogodną komunikację ze stolicą umożliwiają zarówno połączenia autobusowe, jak i kolejowe. Zaletą lokalizacji powiatu jest także niewielka odległość do Lotniska Okęcie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Góraszka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 469 metrów od inwestycji Osiedle Góraszka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Góraszka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Góraszka znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole w Wiązownie w odległości 952 m, przedszkole w odległości 993 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Góraszka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zespołowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych w Wiązownej w odległości 895 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Góraszka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 439 m znajduje się Jarton.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Góraszka w odległości 857 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023