Domy Zakręt

5 zdjęć

Domy Zakręt
Domy Zakręt
Domy Zakręt
Domy Zakręt

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Domy Zakręt dostępne są 4 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (4)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 4 domy bliźniaki.

Powierzchnie domów:

od 124 do 143 m².

Powierzchnie działek:

od 40 do 121 m².

Ceny domów:

  • kształtują się w zakresie od 670 000 do 830 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 227 do 5 785 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Domy Zaręt to bardzo dobrze usytuowana inwestycja. Ogrodzone, nowocześnie zaprojektowane osiedle, wkomponowane jest w naturalny, zielony krajobraz oraz istniejąca zabudowę jednorodzinną. To otoczenie, w którym chcemy odpocząć wieczorem, zrelaksować się podczas spaceru czy wybrać się na rowerową wycieczkę z dziećmi. Tego trudno szukać w zatłoczonej Warszawie.

Nowe domy pod Warszawą na osiedlu w miejscowości Zakręt idealnie wpisują się we współczesne trendy ludzi, którzy choć dobrze czują się w wielkich aglomeracjach, to jednak miejsce na rodzinny dom wybierają w cichej i spokojnej okolicy.

Nowe domy pod Warszawą, to dobra alternatywa dla osób pracujących w stolicy. To dobra okazja, by w rozsądnej cenie zakupić dom i nie przepłacać na metrze kwadratowym, bez konieczności zmiany miejsca zatrudnienia.

Domy Zaręt to osiedle na którym swoje miejsce odnajdą rodziny, młodzi ludzie, jak i seniorzy. Pragmatyczne rozplanowanie pomieszczeń przekłada się na komfort mieszkań i zapewnia odpowiednią przestrzeń dla wszystkich domowników.

Warto zwrócić uwagę, że Dozbud dokłada wszelkich starań, by osiedle tworzyło ładną i przyjemną dla oka kompozycję. Istotnym elementem jest dla nas estetyka, dlatego zarówno chodniki, jak i ulice wyłożone są kostką, a całość ozdobiona jest trawnikami i klombami.

Inwestycja Domy Zakręt znajduje się w Zakręcie, ul. Świerkowa/ Wąska (0.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez Dozbud Development.

Inwestycja Domy Zakręt została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Zakręt w sprzedaży 4 nowe domy o powierzchni od 124 do 143 metrów kwadratowych, w cenie od 670 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 124 do 143 m2 w cenie od 670 000 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców Dozbud Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Zakręt to mała, urocza miejscowość, położona w gminie Wiązowna, wzdłuż drogi nr 17, w kierunku Lublina. W chwili obecnej trwa również budowa autostrady A2. Domy Zakręt to ciekawie usytuowane nowe domy pod Warszawą. Miejsce do którego z przyjemnością uciekniesz od zgiełku, hałasu i tłumów i każdego dnia poczujesz się zwyczajnie dobrze. Obwodnica w ekspresowy sposób łączy Cię z warszawską aglomeracją. Do pracy, na zakupy, do teatru czy opery – zawsze masz zapewniony łatwy i szybki dojazd. Zakręt jest na tyle blisko Warszawy, by gwarantować szybki i łatwy dojazd do pracy, znajomych czy na zakupy, ale jednocześnie na tyle daleko, by zapewnić komfortowe warunki mieszkalne. Dzięki dobrze zorganizowanej komunikacji publicznej, z Zakrętu do Warszawy można dojechać również autobusem. Przystanek zlokalizowany jest niedaleko osiedla, zaraz przy głównej ulicy. Duża ilość terenów zielonych zapewnia idealną filtrację powietrza. To wymarzone warunki na poranną kawę na świeżym powietrzu, popołudniowe czytanie książki na hamaku czy sobotnie spotkanie z przyjaciółmi przy grillu.

Położony w środkowej części województwa mazowieckiego powiat otwocki, to obszar o powierzchni ok. 616 km2, na który składają się gminy miejskie: Józefów i Otwock, gmina miejsko-wiejska Karczew oraz tereny wiejskie: Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory i Wiązowna. Naturalny pejzaż okolic tworzą rzeki: Wisła i Świder oraz tereny zielone: sosnowe bory, łąki, torfowiska, rezerwaty przyrody i obszar Mazowieckiego Parku Narodowego. Powiat słynie jako strefa wypoczynkowo-uzdrowiskowa w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Pośród niskiej architektury willowej i jednorodzinnej wyróżnia się drewniane budownictwo w tzw. stylu świdermajer, a najokazalszym obiektem jest Pałac Bielańskich. W Otwocku i Józefowie rozwijają się usługi i handel, zaś w Karczewie mieszczą się zakłady przetwórstwa mięsnego. Tereny wiejskie to obszary sadownicze i grunty rolne. Dogodne warunki komunikacyjne umożliwiają m.in.: droga krajowa nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) oraz trasa E372 (Warszawa – Hrebenne).

Komunikacja

Na terenie powiatu otwockiego znajdują się ważne arterie, jak: trasa europejska E372 (Warszawa – Hrebenne) oraz droga krajowa nr 50, będąca Tranzytową Obwodnicą Warszawy. Transport w obrębie powiatu zapewniają autobusy PKS i busy prywatnych firm, a dogodną komunikację ze stolicą umożliwiają zarówno połączenia autobusowe, jak i kolejowe. Zaletą lokalizacji powiatu jest także niewielka odległość do Lotniska Okęcie.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Zakręt?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Zakręt mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Domy Zakręt znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rataja 01.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Zakręt w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 30.12.2021
Data aktualizacji: 28.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Zakręcie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: