Domy Bobrowiec

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Skalna/Przyjazna, oferowane bezpośrednio przez

Dozbud Development

piaseczyński, Bobrowiec, ul. Skalna/Przyjazna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy Bobrowiec

4 zdjęcia

Domy Bobrowiec
Domy Bobrowiec
Domy Bobrowiec
Domy Bobrowiec

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Domy Bobrowiec logo

Jeśli szukasz idealnego, wręcz bajecznego miejsca dla Twojej rodziny, to właśnie go znalazłeś. W zielonym i klimatycznym Bobrowcu stworzyliśmy dla Ciebie kameralne osiedle z dala od zgiełku wielkich aglomeracji, ale w bardzo dobrym połączeniu z Warszawą, Piasecznem czy Zalesiem Górnym.

Każdego dnia rozkoszuj się spokojną okolicą, kojącą zielenią i ciszą, którą docenisz, zwłaszcza w niedzielne popołudnie. Miej pewność, że w razie potrzeby, szybko dojedziesz do pracy bądź na zakupy np. do warszawskiej galerii handlowej.

Nowe domy w Bobrowcu to miejsce właśnie dla Ciebie!

Pokochasz to miejsce! Domy Bobrowiec to idealny wybór na rodzinną idyllę. Blisko szkoły i przedszkola, daleko od hałasu, smogu i zgiełku.

Bez wątpienia właśnie tutaj, odnajdziesz swoje miejsce na ziemi.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Projektujemy nowoczesne i niezwykle wygodne przestrzenie mieszkalne.

W dedykowanej dla Ciebie przestrzeni, znajdziesz miejsce również na ogród, czy garaż, zadbaliśmy też o elegancką i ponadczasową bryłę Twojego nowego domu.

Skorzystaj z naszych uniwersalnych i bardzo pragmatycznych rozwiązań architektonicznych.

Ustawne pokoje oferują wiele miejsca i zapewnią Ci pożądany komfort. Przytulny salon z miejscem na relaks i odpoczynek. Ustawna jadalnia z dużą porcja światła dziennego i widokiem na ogród. Dobrze przemyślana koncepcja pozwala do minimum ograniczyć miejsce na klatkę schodową, dzięki czemu znajdziesz więcej swobody w kuchni czy w łazience.

Nasze domy w Bobrowcu projektowane są w nowoczesny sposób. Domy mają dużo przeszkleń, dzięki czemu oferują sporo światła dziennego, zwiększając Twój komfort mieszkalny i pozwalając oszczędzać na rachunkach za prąd. Możesz oczywiście wdrożyć także własne pomysły.

Twoją przestrzeń możesz przecież zaaranżować w dowolny sposób – ułatwiliśmy Ci to!

Inwestycja Domy Bobrowiec znajduje się w Bobrowcu, ul. Skalna/Przyjazna (4.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez Dozbud Development.

Inwestycja Domy Bobrowiec została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Bobrowiec nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dozbud Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Bobrowiec to urocza mała miejscowość zlokalizowana w powiacie piaseczyńskim, w samym sercu województwa mazowieckiego. Obecnie powiat piaseczyński należy do najintensywniej rozwijających się powiatów i to w całej Polsce. Bobrowiec również dynamicznie się rozbudowuje, zapewniając swoim mieszkańcom infrastrukturę zarówno drogową jak i mieszkalną na bardzo wysokim poziomie.

Władze miasta dbają, by mimo wszystkich udogodnień, w Bobrowcu było nadal pięknie, spokojnie i zielono. Tutaj blisko jest do pięknej i miejscami dzikiej natury. W pobliżu znajdują się np. Lasy Sękocińskie, do których z Bobrowca w 20 minut dojedziesz np. rowerem. Podczas wakacji nie musisz daleko wyjeżdżać, w pobliżu znajdziesz bowiem wiele fantastycznych miejsc na rekreację i wypoczynek. Np. latem w 30 minut (rowerem) dojedziesz do kąpieliska w Zalesiu Górnym.

Bobrowiec jest również dobrze skomunikowany z większymi miastami.

Do Warszawy prowadzi DK7, z Bobrowca dotrzesz do centrum Warszawy w 40 minut. Tylko 15 minut zajmie Ci dojazd do Piaseczna, natomiast do Otwocka 46 minut.

Bobrowiec ma także bardzo dobrze zorganizowaną infrastrukturę komunikacji publicznej. Szybko dojedziesz m.in. do Metra Stokłosy (w 30 minut), również gminne autobusy kursują bezpośrednio do Warszawy.

Warto mieć także na uwadze plany, dotyczące najbliższej przyszłości. W niedługim czasie na terenie gminy Lesznowola stworzona zostanie trasa ekspresowa Puławska Bis, łącząca węzeł Warszawa Lotnisko z Lesznowolą.

W Bobrowcu znajdziesz sklepy spożywcze. Do najbliższej galerii handlowej masz 6 minut (N- Park w Starej Iwicznej), nieco dalej około 20 minut jazdy samochodowej znajduje się galeria handlowa w Józefosławie.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Bobrowiec?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Bobrowiec mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2508 metrów od inwestycji Domy Bobrowiec znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaseczno Gołków.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy Bobrowiec znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Bobrowiec znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 390 m, szkoła w odległości 769 m, szkoła w odległości 783 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Bobrowiec składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 254 m znajduje się Groszek, w odległości 494 m znajduje się ABC, w odległości 892 m znajduje się Sklep spożywczo-monopolowy 'Pod Orzechem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Bobrowiec w odległości 551 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 560 m znajduje się boisko / kort, w odległości 581 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.06.2021
Data aktualizacji: 27.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: