Dompol Sp. j. logo

Dompol Sp. j.

Łomianki, ul. Dolna 4
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Podstawowym obszarem działania od 1999r jest kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych polegająca na przygotowaniu, realizacji i sprzedaży inwestycji własnych.

Prowadzimy również roboty budowlane działając jako Generalny Wykonawca, Wykonawca lub Inwestor Zastępczy oraz działamy jako deweloper. Wykonujemy domy jednorodzinne wraz z pełną infrastrukturą na indywidualnych działkach naszych Klientów. Podejmujemy się specjalistycznych robót budowlanych takich jak wznoszenia wszelkich budynków komercyjnych, hal o stalowych konstrukcjach, nawierzchni drogowych, sieci gazowych, energetycznych, wodno-kanalizacyjnych. Zapewniamy kompleksową ofertę od projektu do wykończenia „pod klucz”

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych oraz obiektów mieszkalnych o nowoczesnym i indywidualnym charakterze.

Naszym priorytetem jest terminowość wykonania przedsięwzięcia, krótki okres realizacji oraz najwyższa jakość prac co zapewniają: wyszkolona i doświadczona kadra kierownicza oraz wysoko wykwalifikowane ekipy wykonawcze. W celu uzyskania najwyższej jakości wykonania w firmie wprowadzono wewnętrzny system nadzoru i odbioru prac przez Koordynatora Projektu lub Koordynatora Inwestycji. Współpracujemy ze sprawdzoną grupą Partnerów, dostawców zapewniających najwyższą jakość materiałów używanych przez nas. oraz najwyższej jakości wykonawstwo.

Nasze inwestycje powstają zawsze w najlepszych lokalizacjach, a projekty są zawsze indywidualnie dopasowane do każdej działki oraz powstają na nasze zamówienie przez co są niepowtarzalne, funkcjonalne i dopracowane w szczegółach.

Poświęcamy wszystkim naszym Klientom tyle czasu ile potrzebują. W każdej naszej inwestycji istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. W takim przypadku mogą Państwo zmiany skonsultować z naszym architektem i koordynatorem inwestycji, a po ich uzgodnieniu i zatwierdzeniu wykonamy je na budowie.

Zgodnie z wymogami nowoczesnego budownictwa stosujemy ekologiczne technologie budowlane mając na uwadze energooszczędność zarówno procesu budowlanego jak również późniejszego użytkowania realizowanych obiektów.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Dompol Sp. j. logo
Dompol Sp. j.
Łomianki, ul. Dolna 4
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: