Domy na Olszy

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDomeco Jerzy Miernik Sp. j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy Kraków - ul. Ptasia(0.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Ptasia 2 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 800/m2
  Domy Kraków - ul. Ptasia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 114 m2
  Liczba pokoi: 6
  Janosik Import-Export Marian Ślazyk

Opis Inwestycji

Proponujemy Państwu zakup domu w jednej z najmodniejszych dzielnic Krakowa, Olszy. Domy w zabudowie bliźniaczej będą się znajdować na cichej i spokojnej ulicy Żułowskiej – doskonale skomunikowanej z centrum miasta. Domy zaprojektowano tak, aby zapewnić Państwu komfort i wygodę.Inwestycja na etapie uzyskiwania Pozwolenia na budowę. Planowane rozpoczęcie budowy – koniec września 2012 roku, zakończenie budowy I kwartał 2013 roku.

Inwestycja Domy na Olszy znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Żułowska (2.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Domeco Jerzy Miernik Sp. j..

Inwestycja Domy na Olszy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w tym 2 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Domy na Olszy pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domeco Jerzy Miernik Sp. j. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy na Olszy

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy na Olszy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Domy na Olszy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bosaków.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy na Olszy znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 123 Tęczowa Akademia Przedszkolaka w odległości 280 m, Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w odległości 340 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 23 im. św. Maksymilian Maria Kolbe w Krakowie w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy na Olszy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy na Olszy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 230 m znajduje się Roman.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy na Olszy w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.09.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie