Solski Center

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Solskiego, oferowane bezpośrednio przez DOM.developer

Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Solskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Solski Center

21 zdjęć

Solski Center
Solski Center
Solski Center
Solski Center

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Solski Center to kompleks mieszkalno-usługowy zlokalizowany w samym sercu Oporowa, przy zbiegu ulic Solskiego i Wiejskiej.4 kondygnacje liczą w sumie 42 mieszkania, co sprawia, że cały budynek tworzy kameralne sąsiedztwo. Niska zabudowa okolicy oraz nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniają przyszłym lokatorom komfort życia.

CZĘŚCI WSPÓLNE:

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji cichobieżną windę jadącą od podziemia, przy wejściu zainstalowane są wideo-domofony, a otoczenie budynku jest monitorowane dla bezpieczeństwa przyszłych właścicieli i najemców. Dodatkowo dla kondygnacji mieszkalnych zostały wydzielone dwie klatki schodowe o bardzo wysokim standardzie wykończenia oraz eleganckie wewnętrzne patio doświetlone świetlikiem dachowym. Prestiż budynku podkreśla duża liczba przeszkleń oraz nowoczesna elewacja w stonowanych kolorach.

Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

LOKALIZACJA:

Inwestycja położona jest na Oporowie – willowej dzielnicy Wrocławia o przedwojennym rodowodzie. Okolica oferuje tereny rekreacyjne między innymi Park Grabiszyński z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi. W pobliżu znajdują się sklepy, bank, apteka, szkoła i przedszkole oraz obiekty rekreacyjne.

Łatwy dostęp do wszelkich udogodnień oferują odległe o zaledwie 5 km Bielany Wrocławskie. Komunikacja autobusowa zapewnia bardzo dobre połączenie z centrum Wrocławia liniami: A, 107 ,125, 325, 251 a w odległości jednego kilometra znajduje się pętla tramwajowa. Zmotoryzowani będą mogli skorzystać z południowego węzła autostradowego oraz Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia.

Inwestycja Solski Center znajduje się na Oporowie, ul. Solskiego (5.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez DOM.developer.

Inwestycja Solski Center została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Solski Center nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli DOM.developer przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne (48 miejsc).
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Solski Center?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Solski Center mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Solski Center znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Solskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Solski Center znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Solski Center znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Małe Wielkie Skarby w odległości 130 m, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 9 w odległości 330 m, Przedszkole nr 131 w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Solski Center składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Solski Center w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Basen, w odległości 340 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: