Osiedle Jordanowicka

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDombud

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Okrzei 21(1.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż grodziski, Grodzisk Mazowiecki, ul. Okrzei 21 (19 km od Warszawy)
  Okrzei 21
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 118 m2
  Liczba pokoi: 5
  ASUA Sp. z o.o. Sp. K.

Opis Inwestycji

„Osiedle Jordanowicka" to kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, położone w spokojnej okolicy bogatej w tereny zielone oraz o bardzo dobrym układzie komunikacyjnym i bliskim położeniu takich obiektów jak: stacja WKD , szkoła, przedszkole, supermarkety. Początek inwestycji jest planowany na sierpień 2012 roku a zakończenie na czwarty kwartał 2013 roku.Dom szeregowy to kilka domków wolno stojących połączonych w jedno. Każda rodzina posiada swoje, osobne wejście do budynku oraz pomieszczenia przeznaczone tylko i wyłączne do własnego użytku. Warunki mieszkania w domu szeregowym są bardzo zbliżone do warunków mieszkalnych domu wolno stojącego. Nasze domy szeregowe posiadają bardzo dobrą lokalizację. Osiedle połóżone jest w cichej i spokojnej okolicy w bardzo bliskiej odległości od centrum.Nasze Domy mają bardzo wiele zalet, jedną z nich jest podział piętrowy, który umożliwia zagospodarowanie przestrzeni na rodzinną i prywatną. Kolejną zaletą z pewnością posiadanie własnego ogródka, który może być idealnym miejscem do rozwijania ogrodniczego hobby. Ogródek może być także przeznaczony do spotkań towarzyskich i letniego odpoczynku. Nasze domy posiadają bardzo wysokie standardy mieszkaniowe z możliwością indywidualnej aranżacji powierzchni wewnętrznych, dlatego z pewnością, każda rodzina będzie z nich zadowolona.Osiedle będzie całkowicie ogrodzone , a drogi wewnętrzne pokryte kostką.W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do naszego biura. Możemy pokazać podobne budynki już zamieszkałe.

Inwestycja Osiedle Jordanowicka znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Sienkieiwcza (18.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dombud.

Inwestycja Osiedle Jordanowicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Jordanowicka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 3 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Jordanowicka

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. W zachodniej części miasta przepływa rzeka Mrowna. Powierzchnia miasta zajmuje 13,19 km i zamieszkuje ją ok. 31 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się Centrum Kultury Gminy Grodzisk, Mediateka oraz Studio Tańca. W Grodzisku oraz jego okolicy funkcjonuje kilka klubów sportowych, m.in: Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”, Grodziski Klub Sportowy „Sparta”, czy klub piłkarski LKS Chlebnia. Grodzisk Mazowiecki otoczony jest licznymi terenami zielonymi, nieopodal znajduje się kilka stawów, parków oraz jezioro Kniaziówka.

Komunikacja

Niedaleko miasta znajduje się autostrada A2, przebiegająca od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę. Występują także dwie drogi wojewódzkie:nr 719 biegnie przez Warszawę, Pruszków i Żyrardów, nr 579 przebiega na trasie Kazuń Polski - Radziejowice. Występuje tu również komunikacja autobusowa. PKP Grodzisk Mazowiecki obsługuje jedenaście miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje też autobus do Centrum Handlowego Janki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Jordanowicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Jordanowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Sienkiewicza 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jordanowicka znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Egurrola Dance Studio dla Dzieci i Młodzieży w Grodzisku Mazowieckim w odległości 170 m, Egurrola Dance Studio dla Dorosłych w Grodzisku Maz w odległości 170 m, Niepubliczne Przedszkole Osesek przy Centrum Rozwoju Dziecka Osesek w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Jordanowicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Galeria Grodova, w odległości 340 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 450 m znajduje się Magdalenka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jordanowicka w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.11.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie