Łokietka 154

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dombud S.A.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Łokietka 154
Ceny od: 5 864 zł/m2
Łokietka 154

4 zdjęcia

Łokietka 154
Łokietka 154
Łokietka 154
Łokietka 154

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Łokietka 154 dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Oferujemy Państwu do sprzedaży 20 nowoczesnych budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w Krakowie - Prądnik Biały. Każdy z segmentów ma 125 m2 wraz z poddaszem użytkowym. Do domów są przynależne ogródki o różnej wielkości, a w cenie zapewniamy miejsce postojowe przed budynkiem.

Standard deweloperski w jakim oddajemy nasze nieruchomości pozwala na indywidualną aranżację przestrzeni, która wkrótce stanie się Państwa domem. Jeżeli jednak prace wykończeniowce chcielibyście Państwo powierzyć naszej firmie to z przyjemnością zrealizujemy projekt "pod klucz" zgodnie z Państwa wskazówkami oraz sugestiami.

Niewątpliwym atutem osiedla jest atrakcyjna lokalizacja. Bliskość przyrody oraz niewielka odległość od centrum, jak również szybki wyjazd na austostradę A4, sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój oraz dla tych, którzy chcą mieszkać w pobliżu ważnych punktów handlowo-usługowych tj. sklepów, szkół, przedszkola, ośrodków zdrowia, czy restauracji.

Wysoki standard wykończenia z wykorzystaniem najlepszych materiałów, elegancki design i świetne położenie sprawiają, że jest to idealne miejsca do życia.

Inwestycja Łokietka 154 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Łokietka 154 (4.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Dombud S.A..

Inwestycja Łokietka 154 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów w tym 20 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Łokietka 154 pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 126 metrów kwadratowych w cenie od 737 583 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 126 m2 w cenie od 737 583 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:
126 m².
Powierzchnie działek:
od 206 do 258 m².
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 737 583 do 755 783 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 864 do 6 009 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Łokietka 154 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Łokietka 154 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Łokietka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Łokietka 154 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Nr 1 w Krakowie "Pozytywka" w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Łokietka 154 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Łokietka 154 w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.11.2019
Data aktualizacji: 22.04.2021
Dombud S.A. logo

Dombud S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Drzymały 15 40-059 Katowice

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: