Inwestycja przy ul. Saperów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDombud S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA I NOWE NIŻSZE CENY - ZYSKAJ NAWET DO 21.845.05 zł. !!!Nowe osiedle mieszkaniowe realizowane w Tarnowskich Górach przy ulicy Saperów, składa się z 7 budynków mieszkalnych (mieszkania o powierzchni od 46,88 m² do 52,74 m²). Budynki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Mieszkania mają status bez czynszowych - pełna własność. Inwestycja jest oddawana do użytkowania w tzw. standardzie deweloperskim, który pozwala na indywidualną aranżację wnętrz wedle uznania przyszłego właściciela.Inwestycja zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu znajduje się park, szkoła oraz punkty usługowo – handlowe. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu oraz miłą i profesjonalną obsługę, która pomoże Państwu w podjęciu tak ważnej decyzji jaką jest wybór miejsca zamieszkania.UWAGA!!Już dzis możesz skorzystać z programu MDM !Roczne jednostkowe zapotrzebowanie na energię użytkową [kWh/(m2rok)] 118,30

Inwestycja Inwestycja przy ul. Saperów znajduje się w Tarnowskich Górach, ul. Saperów (7.4 km od Zabrza), została zrealizowana przez dewelopera Dombud S.A..

Inwestycja Inwestycja przy ul. Saperów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Saperów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dombud S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Saperów

Tarnowskie Góry to miasto i gmina w południowo-zachodniej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu tarnogórskiego, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), historycznie na Górnym Śląsku. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego. Według danych z 31 grudnia 2011 miasto liczyło 60 889 mieszkańców.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Saperów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Saperów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stare Tarnowice Litewska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Saperów znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 20 w odległości 90 m, Niepubliczne Przedszkole "Milu-Art" w odległości 150 m, Punkt Przedszkolny Ego w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Saperów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Saperów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Fresh Market, w odległości 300 m znajduje się Okrąglak, w odległości 310 m znajduje się Gruszka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Saperów w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Strefa Ruchu.

Data publikacji: 10.01.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie