Komorowice III

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDomar Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 145 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy Ślęza(1.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Ślęza, ul. Główna (1.7 km od Wrocławia)
  Domy Ślęza
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 9
  Powierzchnia: 109 m2
  Liczba pokoi: 4
  3 HOME

Opis Inwestycji

Inwestycja KOMOROWICE III usytuowana jest na obrzeżach Karwian. Jest to miejsce otoczone polami oraz niską zabudową kameralnych osiedli domów jednorodzinnych.Architektonicznie, KOMOROWICE III nawiązują do stylu skandynawskiego, jego czystych linii, prostych form oraz neutralnych kolorów. Naszym klientom oferujemy domy o powierzchni 99 m2 w standardzie deweloperskim, dwukondygnacyjne, bez tzw. skosów, wyposażone w centralne ogrzewanie z dwu funkcyjnym piecem gazowym oraz pełną infrastrukturą: siecią wodną, kanalizacją sanitarną i deszczową, gazem, energią elektryczną, internetem i telefonem. Ulice dojazdowe do posesji zostaną utwardzone kostką brukową a same posesje ogrodzone, zagospodarowane i oświetlone.Układ domów został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców. Ergonomiczne wnętrza, duży dostęp światła dziennego oraz ilość i funkcjonalność pomieszczeń stwarzają idealną atmosferę do mieszkania. W części dziennej, na parterze, znajdować się będzie przestronny salon z aneksem kuchennym wychodzący na ogród. Druga kondygnacja to strefa prywatna z trzema sypialniami, łazienką i pomieszczeniem gospodarczym.Uzupełnieniem oferty będą starannie zaprojektowane i wykończone strefy wejścia z drewnianą wiatą garażową oraz dodatkowym miejscem parkingowym przed posesją. Decydując się na budowę osiedla zależało nam na stworzeniu alternatywy dla rodzin poszukujących mieszkania 60 metrowego we Wrocławiu. Dzięki tej inwestycji marzenia o domu z ogrodem dla tych osób mogą stać się rzeczywistością.Pierwszy etap inwestycji to 18 domów w zabudowie szeregowej na działkach o powierzchni od 165 - 260 m2.Drugi etap inwestycji to kolejne 2 rzędy (C i D) po 9 domów w zabudowie szeregowej, posadowionych na działkach o powierzchni do 371 m2. KOMOROWICE 3.1 to kontynuacja inwestycji KOMOROWICE 3, wyjątkowego projektu położonego w bezpośrednim sąsiedztwie. W ofercie znajdą Państwo 18 domów o powierzchni 99,82 m2.KOMOROWICE 3.2 — trzeci, ostatni etap inwestycji KOMOROWICE 3 składający się tym razem z 1 rzędu E, 9 domów w zabudowie szeregowej, posadowionych na działkach do 371 mkw.Tak jak poprzedni etap, będzie nawiązaniem do projektu wyjściowego. W ofercie znajdą Państwo 9 domów o powierzchni 99,82 m2 o niezmiennym układzie i funkcjonalności.

Inwestycja Komorowice III znajduje się w Karwianach, ul. Karwiany (3 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Domar Development.

Inwestycja Komorowice III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Komorowice III pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domar Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 45 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Komorowice III

Karwiany to niewielka dynamicznie rozwijająca się wieś w gminie Żórawina. Swoją dogodną lokalizacją (3 km od wrocławskiego Ołtaszyna), a także urokliwymi krajobrazami przyciąga inwestorów i ludzi pragnących uciec od zgiełku miasta. Karwiany to nie tylko cisza i spokój, to tętniąca życiem społeczność ludzi, żyjących nowocześnie ale z zachowaniem równowagi we wszystkich dziedzinach życia.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Data publikacji: 09.03.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie