Komorowice III

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Domar Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 66 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Zaciszny Ołtaszyn (3,4 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Zaciszny Ołtaszyn znajduje się na Ołtaszynie, ul. Grota Roweckiego 211 (6,8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera M3 Invest. Inwestycja Zaciszny Ołtaszyn jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 14 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 14 nowych domów o powierzchni 145 m2.

Wrocław, Ołtaszyn, ul. Grota Roweckiego 211 (6,8 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 4 900 zł brutto/m2

Inwestycja polecana

Zaciszny Ołtaszyn
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba domów: 14
 • Powierzchnia: 145 m2
 • Liczba pokoi: 5
M3 Invest
Domy spełniające kryteria

Projekt Radomierzyce (3,6 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Projekt Radomierzyce znajduje się w Radomierzycach, ul Lawendowa (0,4 km od Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.. Inwestycja Projekt Radomierzyce jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 11 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 11 nowych domów o powierzchniach od 123 do 153 m2.

wrocławski, Radomierzyce, ul Lawendowa (0,4 km od Wrocławia)

Inwestycja polecana

Projekt Radomierzyce
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba domów: 11
 • Powierzchnia: 123 - 153 m2
 • Liczba pokoi: 5 - 7
JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Brylantowa Nova (3,8 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Brylantowa Nova znajduje się na Ołtaszynie, ul. Brylantowa (6,4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera DR Developer sp. z o.o.. Inwestycja Brylantowa Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 28 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostał 1 nowy dom o powierzchni 123 m2.

Wrocław, Ołtaszyn, ul. Brylantowa (6,4 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 5 878 zł/m2

Inwestycja polecana

Brylantowa Nova
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba domów: 1
 • Powierzchnia: 123 m2
 • Liczba pokoi: 5
DR Developer sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Inwestycja KOMOROWICE III usytuowana jest na obrzeżach Karwian. Jest to miejsce otoczone polami oraz niską zabudową kameralnych osiedli domów jednorodzinnych.

Architektonicznie, KOMOROWICE III nawiązują do stylu skandynawskiego, jego czystych linii, prostych form oraz neutralnych kolorów. Naszym klientom oferujemy domy o powierzchni 99 m2 w standardzie deweloperskim, dwukondygnacyjne, bez tzw. skosów, wyposażone w centralne ogrzewanie z dwu funkcyjnym piecem gazowym oraz pełną infrastrukturą: siecią wodną, kanalizacją sanitarną i deszczową, gazem, energią elektryczną, internetem i telefonem. Ulice dojazdowe do posesji zostaną utwardzone kostką brukową a same posesje ogrodzone, zagospodarowane i oświetlone.

Układ domów został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców. Ergonomiczne wnętrza, duży dostęp światła dziennego oraz ilość i funkcjonalność pomieszczeń stwarzają idealną atmosferę do mieszkania. W części dziennej, na parterze, znajdować się będzie przestronny salon z aneksem kuchennym wychodzący na ogród. Druga kondygnacja to strefa prywatna z trzema sypialniami, łazienką i pomieszczeniem gospodarczym.

Uzupełnieniem oferty będą starannie zaprojektowane i wykończone strefy wejścia z drewnianą wiatą garażową oraz dodatkowym miejscem parkingowym przed posesją. Decydując się na budowę osiedla zależało nam na stworzeniu alternatywy dla rodzin poszukujących mieszkania 60 metrowego we Wrocławiu. Dzięki tej inwestycji marzenia o domu z ogrodem dla tych osób mogą stać się rzeczywistością.

Pierwszy etap inwestycji to 18 domów w zabudowie szeregowej na działkach o powierzchni od 165 - 260 m2.

Drugi etap inwestycji to kolejne 2 rzędy (C i D) po 9 domów w zabudowie szeregowej, posadowionych na działkach o powierzchni do 371 m2. KOMOROWICE 3.1 to kontynuacja inwestycji KOMOROWICE 3, wyjątkowego projektu położonego w bezpośrednim sąsiedztwie. W ofercie znajdą Państwo 18 domów o powierzchni 99,82 m2.

KOMOROWICE 3.2 — trzeci, ostatni etap inwestycji KOMOROWICE 3 składający się tym razem z 1 rzędu E, 9 domów w zabudowie szeregowej, posadowionych na działkach do 371 mkw.Tak jak poprzedni etap, będzie nawiązaniem do projektu wyjściowego. W ofercie znajdą Państwo 9 domów o powierzchni 99,82 m2 o niezmiennym układzie i funkcjonalności.

Inwestycja Komorowice III znajduje się w Karwianach, ul. Karwiany (3 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Domar Development.

Inwestycja Komorowice III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych domów w tym 4 domy typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Komorowice III pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domar Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 45 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Komorowice III

Karwiany to niewielka dynamicznie rozwijająca się wieś w gminie Żórawina. Swoją dogodną lokalizacją (3 km od wrocławskiego Ołtaszyna), a także urokliwymi krajobrazami przyciąga inwestorów i ludzi pragnących uciec od zgiełku miasta.

Karwiany to nie tylko cisza i spokój, to tętniąca życiem społeczność ludzi, żyjących nowocześnie ale z zachowaniem równowagi we wszystkich dziedzinach życia.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, zaś prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, zaś punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, zaś w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Data publikacji: 09 marca 2015 16:00

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:16

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Domar Development

Willa miejska

Willa miejska

Deweloperska hossa w pełni, niestety wciąż tylko w wynikach sprzedaży

Deweloperska hossa w pełni, niestety wciąż tylko w wynikach sprzedaży