IzerSKI RESORT

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Jana Kilińskiego, oferowane bezpośrednio przez

Domar Development

Świeradów Zdrój, ul. Jana Kilińskiego 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 339 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

IzerSKI RESORT

6 zdjęć

IzerSKI RESORT
IzerSKI RESORT
IzerSKI RESORT
IzerSKI RESORT

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sauna

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 67 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Mieszkania będą dostępne w standardzie deweloperskim z możliwością dokupienia pakietów wykończenia „pod klucz” lub kompleksowych pakietów wykończenia z wyposażeniem oferowanych przez firmę MAX-FLIZ.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, rezerwat przyrody, góry

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

IzerSKI RESORT logo

Wyobraź sobie urokliwe miasteczko z wyjątkowym mikroklimatem otoczone fascynującą przyrodą. Brzmi pięknie, prawda? A co powiedziałbyś na piękne mieszkania w inwestycji IzerSKI RESORT – pięknym obiekcie, położonym u stóp malowniczej góry Świeradowiec?

IzerSKI RESORT to starannie zaprojektowany kompleks mieszkalny o wysokim potencjalne inwestycyjnym. To idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, położone na obszarze niezwykłego uzdrowiska w Górach Izerskich – Świeradowa Zdroju.

Obiekt harmonijnie łączy nowoczesną, funkcjonalną architekturę z urokiem otaczającego górskiego krajobrazu, idealnie wpisując się w malowniczą strukturę tej turystyczno-kuracyjnej miejscowości. Efekt integracji z otoczeniem osiągnięto dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów wykończeniowych takich jak drewno na elewacji, szkło i metal stanowiące wykończenie przestronnych tarasów oraz łupek zwieńczający poszycie dachu.

Domar Development uruchomił sprzedaż tej wyjątkowej inwestycji, której budowa już się rozpoczęła a jej zakończenie planowane jest na wrzesień 2020 roku. Lokalizacja inwestycji nie jest przypadkowa – IzerSKI RESORT będzie znajdować się w sercu planowanego kompleksu narciarskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu gondolowego na Górę Świeradowiec, a także niespełna 500 metrów od planowanej atrakcji turystycznej – SKY WALK.

W ofercie znajdą się mieszkania dwu-, trzy- oraz cztero-pokojowe o metrażach 33 – 88m2, z aneksami kuchennymi, łazienkami oraz ogródkami na parterze lub przestronnymi antresolami czy tarasami na wyższych kondygnacjach.

Jak piękne są to mieszkania możecie zobaczyć na wizualizacjach. Co ważne, wykorzystaliśmy w nich meble i wyposażenie wnętrz z Galerii Wnętrz Domar. Zainspirujcie się i popatrzcie, jak pięknie prezentują się we wnętrzach. I tak się tworzy mieszkanie idealne: piękne otoczenie, świetnie zaprojektowana przestrzeń a wszystko uzupełnione wyposażeniem z oferty naszych najemców…

Więcej informacji na: www.izerskiresort.pl

Inwestycja IzerSKI RESORT znajduje się w Świeradowie-Zdroju, ul. Jana Kilińskiego 2 (7.2 km od Szklarskiej Poręby), została zrealizowana przez Domar Development.

Inwestycja IzerSKI RESORT została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji IzerSKI RESORT nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Domar Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Świeradów-Zdrój położony jest w województwie dolnośląskim, niedaleko Jeleniej Góry. Usytuowany jest w pobliżu Gór Izerskich, z których można podziwiać panoramę miasta. Jest to głównie turystyczna miejscowość z dobrze rozwiniętą bazą noclegowo-hotelową. Do dyspozycji mieszkańców oraz turystów są korty tenisowe, teren do jazdy konnej oraz basen. Ponadto cyklicznie organizowane są w mieście imprezy kulturalno-rozrywkowe. W okolicy mieści się także Dom Zdrojowy - Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa, który jest jednym z najpopularniejszych kurortów w Polsce. Miejsce to słynie przede wszystkim z unikalnych wód leczniczych, jak i z bogatej oferty zabiegów SPA.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji IzerSKI RESORT?

Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 361, która łączy wieś Radoniów z Mirskiem oraz droga wojewódzka nr 404, która zapewnia połączenie ze Świeradowem-Zdrojem i miejscowością Szewce. W mieście funkcjonuje również bezpłatna komunikacja miejska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji IzerSKI RESORT mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 861 metrów od inwestycji IzerSKI RESORT znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji IzerSKI RESORT znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji IzerSKI RESORT znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 820 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji IzerSKI RESORT jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Rehabilitacji i Reumatologii „Goplana” w odległości 715 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji IzerSKI RESORT składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 653 m znajduje się Lewiatan, w odległości 965 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji IzerSKI RESORT w odległości 758 m znajduje się basen, w odległości 826 m znajduje się boisko / kort, w odległości 827 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.05.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: