IzerSKI RESORT

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Domar Development

lubański, Świeradów Zdrój, ul. Jana Kilińskiego 2
Ceny od: 9 310 zł brutto/m2
IzerSKI RESORT

6 zdjęć

IzerSKI RESORT
IzerSKI RESORT
IzerSKI RESORT
IzerSKI RESORT

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji IzerSKI RESORT dostępne są 3 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

IzerSKI RESORT logo

Wyobraź sobie urokliwe miasteczko z wyjątkowym mikroklimatem otoczone fascynującą przyrodą. Brzmi pięknie, prawda? A co powiedziałbyś na piękne mieszkania w inwestycji IzerSKI RESORT – pięknym obiekcie, położonym u stóp malowniczej góry Świeradowiec?

IzerSKI RESORT to starannie zaprojektowany kompleks mieszkalny o wysokim potencjalne inwestycyjnym. To idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, położone na obszarze niezwykłego uzdrowiska w Górach Izerskich – Świeradowa Zdroju.

Obiekt harmonijnie łączy nowoczesną, funkcjonalną architekturę z urokiem otaczającego górskiego krajobrazu, idealnie wpisując się w malowniczą strukturę tej turystyczno-kuracyjnej miejscowości. Efekt integracji z otoczeniem osiągnięto dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów wykończeniowych takich jak drewno na elewacji, szkło i metal stanowiące wykończenie przestronnych tarasów oraz łupek zwieńczający poszycie dachu.

Domar Development uruchomił sprzedaż tej wyjątkowej inwestycji, której budowa już się rozpoczęła a jej zakończenie planowane jest na wrzesień 2020 roku. Lokalizacja inwestycji nie jest przypadkowa – IzerSKI RESORT będzie znajdować się w sercu planowanego kompleksu narciarskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu gondolowego na Górę Świeradowiec, a także niespełna 500 metrów od planowanej atrakcji turystycznej – SKY WALK.

W ofercie znajdą się mieszkania dwu-, trzy- oraz cztero-pokojowe o metrażach 33 – 88m2, z aneksami kuchennymi, łazienkami oraz ogródkami na parterze lub przestronnymi antresolami czy tarasami na wyższych kondygnacjach.

Jak piękne są to mieszkania możecie zobaczyć na wizualizacjach. Co ważne, wykorzystaliśmy w nich meble i wyposażenie wnętrz z Galerii Wnętrz Domar. Zainspirujcie się i popatrzcie, jak pięknie prezentują się we wnętrzach. I tak się tworzy mieszkanie idealne: piękne otoczenie, świetnie zaprojektowana przestrzeń a wszystko uzupełnione wyposażeniem z oferty naszych najemców…

Więcej informacji na: www.izerskiresort.pl

Inwestycja IzerSKI RESORT znajduje się w Świeradowie Zdroju, ul. Jana Kilińskiego 2 (19.5 km od Jeleniej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Domar Development.

Inwestycja IzerSKI RESORT została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych apartamentów w tym 67 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji IzerSKI RESORT pozostały na sprzedaż 3 apartamenty o powierzchniach od 65 do 75 metrów kwadratowych w cenie od 9 310 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 65 do 75 m2 w cenie od 606 051 zł (3 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domar Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 67 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Mieszkania będą dostępne w standardzie deweloperskim z możliwością dokupienia pakietów wykończenia „pod klucz” lub kompleksowych pakietów wykończenia z wyposażeniem oferowanych przez firmę MAX-FLIZ.
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia, ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, TV kablowa, winda, własne ujęcie wody, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, rezerwat przyrody, góry
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępne są 3 apartamenty w tym 3 lokale typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:
od 65 do 75 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 3-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 606 051 do 701 924 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 310 do 9 485 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Świeradów-Zdrój położony jest w województwie dolnośląskim, niedaleko Jeleniej Góry. Powierzchnia miasta zajmuje 20,72 km2 i zamieszkuje ją ok. 4 tysięcy osób. Usytuowany jest w pobliżu Gór Izerskich, z których można podziwiać panoramę miasta. Jest to głównie turystyczna miejscowość z dobrze rozwiniętą bazą noclegowo-hotelową. Do dyspozycji mieszkańców oraz turystów są korty tenisowe, teren do jazdy konnej oraz basen, ponadto cyklicznie organizowane są w mieście imprezy kulturalno-rozrywkowe. W okolicy mieści się także Dom Zdrojowy - Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa, który jest jednym z najpopularniejszych kurortów w Polsce. Miejsce to słynie przede wszystkim z unikalnych wód leczniczych, jak i z bogatej oferty zabiegów SPA.

Komunikacja

Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 361, która łączy wieś Radoniów z Mirskiem oraz droga wojewódzka nr 404, która zapewnia połączenie ze Świeradowem-Zdrojem i miejscowością Szewce. W mieście funkcjonuje również bezpłatna komunikacja miejska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji IzerSKI RESORT w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.05.2019
Data aktualizacji: 12.04.2021
IzerSKI RESORT logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: