Wyspa Mieszczańska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dmowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Dom-Invest Sp. z o.o.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Dmowskiego 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 579 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wyspa Mieszczańska

2 zdjęcia

Wyspa Mieszczańska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wyspa Mieszczańska to nowa inwestycja zlokalizowana w centralnej części Wrocławia, na wyspie Kępa Mieszczańska, przy ulicy Dmowskiego. Położone w bliskim sąsiedztwie Rynku wyjątkowe miejsce urzeka malowniczym usytuowaniem między ramionami Odry Południowej i Północnej. To jeden z najciekawszych terenów miasta, gdzie bogata przeszłość zderza się z nowoczesną przyszłością, oferując swoim mieszkańcom atrakcyjną i komfortową do mieszkania oazę spokoju w sercu tętniącego życiem Wrocławia. Rozległe tereny zielone oraz bulwary nad Odrą stwarzają nieograniczone wręcz możliwości wypoczynku i aktywnego spędzania czasu. Bogate i ambitne plany inwestycyjne zakładają pełne wykorzystanie potencjału wyspy, która wkrótce stanie się centrum życia kulturalnego i rodzinnego mieszkańców Wrocławia.

Symbioza nowoczesności i natury

Inwestycja doskonale wpisuje się w krajobraz miejsca, stając się pożądanym wrocławskim adresem. Zwarta bryła z ciekawie prezentującą się elewacją i subtelnymi rozwiązaniami architektonicznymi idealnie komponuje się z malowniczym otoczeniem. Kolorystyczne wykończenia fasady, jej struktura i stylowe panele międzyokienne tworzą atrakcyjnie wyglądający budynek. Za estetyką stoją solidne wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne i trwałe technologie.

Na sześciu kondygnacjach budynku znajduje się 108 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni oraz lokal usługowy na parterze. Do dyspozycji mieszkańców są garaż podziemny i garaże na parterze oraz komórki lokatorskie. Mając na uwadze najwyższy komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, wszystkie tereny wokół budynku starannie zaaranżowano, a osiedle ogrodzono.

Dogodna lokalizacja i bliskość wrocławskiego Rynku zapewniają bogatą ofertę kulturalną i rozrywkową. Najlepsze wrocławskie restauracje są w zasięgu ręki. Miłośników aktywnego wypoczynku zainteresuje szeroka oferta znajdujących się w sąsiedztwie fitness klubów. Usytuowane w okolicy szkoły, przedszkola i centra handlowe czynią Wyspę Mieszczańską komfortowym i atrakcyjnym miejscem do życia. Ogromnym atutem inwestycji jest również rozbudowana i wygodna komunikacja z centrum miasta, liczne linie tramwajowe i autobusowe dopasowane do potrzeb mieszkańców.

Inwestycja Wyspa Mieszczańska znajduje się na Nadodrzu, ul. Dmowskiego 1 (1.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Dom-Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Wyspa Mieszczańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wyspa Mieszczańska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom-Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wyspa Mieszczańska?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wyspa Mieszczańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 866 metrów od inwestycji Wyspa Mieszczańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Szczepin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wyspa Mieszczańska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wyspa Mieszczańska znajduje się 90 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w odległości 276 m, Lokomotywa - Niepubliczny Punkt Przedszkolny Nr 2 we Wrocławiu w odległości 295 m, Przedszkole Nr 97 Z Oddziałami Integracyjnymi Nadodrzańskie Skrzaty w odległości 318 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wyspa Mieszczańska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Platinum w odległości 269 m, Old Town Clinic w odległości 565 m, Medicus Clinic w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wyspa Mieszczańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 117 m znajduje się Familijna, w odległości 128 m znajduje się O!Shop, w odległości 160 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wyspa Mieszczańska w odległości 30 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka, w odległości 330 m znajduje się boisko / kort, w odległości 407 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: