Wysoka II domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Bajeczna, oferowane bezpośrednio przez Dom-Invest Sp. z o.o.

wrocławski, Wysoka, ul. Bajeczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 73 oferty w najbliższej okolicy!

Wysoka II domy

3 zdjęcia

Wysoka II domy
Wysoka II domy
Wysoka II domy

Opis Inwestycji

Kameralna zabudowa szeregowa.Architektura osiedla nawiązuje do zabudowy szeregowej. Niewątpliwie ma to wpływ na bezpieczeństwo, ciszę i spokój. Powstało 6 budynków z 76 mieszkaniami. Każde z balkonem lub tarasem oraz garażem.

Inwestycja Wysoka II domy znajduje się w Wysokiej, ul. Bajeczna (6.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Dom-Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Wysoka II domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wysoka II domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom-Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 76 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Wysoka to podmiejska miejscowość, która od strony południowej sąsiaduje z Wrocławiem oddalonym od niej o zaledwie 8 km. Miejscowość Wysoka należy do gminy Kobierzyce w powiecie wrocławskim, a na jej obszarze zamieszkuje 2367 osób. Wysoka graniczy bezpośrednio z Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych, zaś przez jej zachodnie krańce przepływa rzeka Ślęża. Występuje tutaj zarówno wiejska, dawna zabudowa wraz z otaczającymi ją terenami rolnymi, jak i nowe osiedla domów jednorodzinnych i podmiejskie wille. Na rozwój architektury mieszkaniowej w tym rejonie wpływają zaciszne okolice, zielony pejzaż oraz lokalizacja w pobliżu Wrocławia. Niecałe 4 km od centrum handlowo-usługowego w Bielanach Wrocławskich, a w zaledwie 5 minut można dojechać z Wysokiej do Ślęzy, gdzie atrakcją jest Zamek Topacz wraz z Muzeum Motoryzacji i terenami rekreacyjnymi. W pobliżu przebiegają także: autostrada A4 i droga krajowa nr 5. Do Wrocławia kursują autobusy podmiejskie (2 linie) oraz busy PKS Polbus.

Komunikacja

W pobliżu Wysokiej przebiegają ważne arterie: autostrada A4 oraz droga krajowa nr 5 (Nowe Marzy – Wrocław – Lubawka). Do oddalonego o zaledwie 8 km Wrocławia można dojechać autobusem wrocławskiej komunikacji miejskiej (linia nr 612), autobusem podmiejskiej komunikacji gminnej (linia nr 812) bądź busem firmy PKS Polbus. W kilka minut można dojechać z Wysokiej do Bielan Wrocławskich oraz Ślęzy, zaś siedziba gminy – Kobierzyce, znajduje się w odległości 12 km od Wysokiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wysoka II domy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wysoka II domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Wysoka II domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - rondo św. Ojca Pio.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wysoka II domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wysoka II domy znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DZIECI SWIATA w odległości 110 m, Young Leders Early Education Academy w odległości 450 m, Przedszkole nr 23 w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wysoka II domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się City Market, w odległości 430 m znajduje się Warzywniak Witaminka, w odległości 450 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wysoka II domy w odległości 440 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: