Zakątek Franciszkańska II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Franciszkańska, oferowane bezpośrednio przez

Dom Ełcki Sp. z o.o.

Suwałki, ul. Franciszkańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 317 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zakątek Franciszkańska II

5 zdjęć

Zakątek Franciszkańska II
Zakątek Franciszkańska II
Zakątek Franciszkańska II
Zakątek Franciszkańska II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 144 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe

Balkony

przestronne

Posadzka

betonowa

Ściany

w pokojach tynk gipsowy, w łazience tynk cementowo-wapienny

Parapety wewnętrzne

granitowe

Instalacje

- nowoczesna instalacja teletechniczna, - instalacja wideodomofonowa, - instalacja c.o., wod.-kan. i elektryczna

Ogrzewanie

Centralne ogrzewanie. W łazience ogrzewanie podłogowe.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Przynależą do każdego mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Garaże podziemne
  • miejsca postojowe naziemne : Miejsca parkingowe na zewnątrz

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zakątek Franciszkańska II logo

Zakątek Franciszkańska II to kameralne osiedle składające się z trzech budynków IV kondygnacyjnych o nowoczesnej zabudowie.

Do wyboru przyszłych mieszkańców zaprojektowaliśmy ciche, funkcjonalne i przestrzenne mieszkania o zróżnicowanych metrażach.

Funkcjonalne mieszkania i wysokiej jakości materiały

W „Zakątku Franciszkańska II” znajdują się 144 mieszkania i 42 garaże. Zaprojektowane mieszkania mają przemyślane układy oraz posiadają duże drzwi tarasowe i przestronne balkony. W każdym budynku znajdują się cichobieżne windy.

Bezpieczeństwo naszych mieszkańców zapewniają wideodomofony oraz drzwi z certyfikatem antywłamaniowym klasy B. Budynki są wykonane z energooszczędnych materiałów wysokiej jakości, a w każdym mieszkaniu zainstalowana została nowoczesna instalacja teletechniczna.

Znajdziemy tu również plac zabaw oraz miejsca rekreacyjne dla wypoczynku mieszkańców. Oprócz garaży, które znajdują się w każdym budynku do dyspozycji przewidziane zostały również prywatne miejsca parkingowe.

Wsparcie finansowe

Oferujemy kompleksową obsługę naszym klientom, dlatego jednocześnie z ofertą mieszkań dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania finansowe na zakup nieruchomości.

Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa Klientów. Nie ograniczamy się do przedstawienia oferty i wypełnienia wniosku kredytowego. To za mało – zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów.

Naszą misją jest obsługa Klientów na każdym etapie ubiegania się o kredyt oraz poszukiwania interesujących instrumentów inwestycyjnych.

Inwestycja Zakątek Franciszkańska II znajduje się w Suwałkach, ul. Franciszkańska (1.5 km od centrum Suwałk), została zrealizowana przez Dom Ełcki Sp. z o.o.

Inwestycja Zakątek Franciszkańska II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 144 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zakątek Franciszkańska II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Ełcki Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Przynależą do każdego mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Suwałki to miasto powiatowe leżące w woj. podlaskim, niedaleko granic z Białorusią, Litwą i Rosją. Jego powierzchnia wynosi 65,24 km2 . Mieszka tu ok. 69 000 ludzi. W mieście panuje niezwykły klimat, który zawdzięcza się m.in. ciekawej, częściowo zabytkowej zabudowie. Uwagę przykuwa neoklasycystyczna ul. Kościuszki oraz przechodzący przez miasto szlak turystyczny i szlak kulturowy. Suwałki położone są na malowniczych terenach, w otoczeniu rozległych obszarów zielonych, m.in. Wigierskiego Parku Narodowego i Puszczy Augustowskiej. Dynamiczny rozwój gospodarczy miasta zapewnia w ostatnich latach działająca tu Specjalna Strefa Ekonomiczna i park technologiczny. Miasto zapewnia mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Mieści się tu 6 szkół i 12 zespołów szkół. Działają też dwa szpitale, 12 przychodni lekarskich, dysponujący rozbudowaną infrastrukturą ośrodek sportu i rekreacji, kino, muzeum, a także galeria handlowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zakątek Franciszkańska II?

Główną arterią drogową przebiegającą przez Suwałki jest europejska trasa E67. Przechodzą tędy także drogie wojewódzkie nr: 652, 653 i 655. Na terenie miasta za transport publiczny odpowiada 21 linii autobusów miejskich. Jest tu lotnisko sportowe Aeroklubu Suwałki i funkcjonuje transport kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zakątek Franciszkańska II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2513 metrów od inwestycji Zakątek Franciszkańska II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Suwałki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zakątek Franciszkańska II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Franciszkańska II znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 3 w Suwałkach w odległości 45 m, szkoła w odległości 57 m, Zespół Szkół nr 10 w Suwałkach w odległości 651 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zakątek Franciszkańska II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Wojewódzki im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach w odległości 524 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 563 m, Prywatna przychodnia w odległości 628 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zakątek Franciszkańska II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się ABC, w odległości 123 m znajduje się POLOmarket, w odległości 292 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Franciszkańska II w odległości 53 m znajduje się boisko / kort, w odległości 86 m znajduje się boisko / kort, w odległości 96 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: