Zakątek Franciszkańska II

Oferta archiwalna

Suwałki, ul. Franciszkańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 222 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zakątek Franciszkańska II

5 zdjęć

Zakątek Franciszkańska II
Zakątek Franciszkańska II
Zakątek Franciszkańska II
Zakątek Franciszkańska II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 144 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe

Balkony

przestronne

Posadzka

betonowa

Ściany

w pokojach tynk gipsowy, w łazience tynk cementowo-wapienny

Parapety wewnętrzne

granitowe

Instalacje

- nowoczesna instalacja teletechniczna, - instalacja wideodomofonowa, - instalacja c.o., wod.-kan. i elektryczna

Ogrzewanie

Centralne ogrzewanie. W łazience ogrzewanie podłogowe.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Przynależą do każdego mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Garaże podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne : Miejsca parkingowe na zewnątrz.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Zakątek Franciszkańska II logo

Zakątek Franciszkańska II to kameralne osiedle składające się z trzech budynków IV kondygnacyjnych o nowoczesnej zabudowie.

Do wyboru przyszłych mieszkańców zaprojektowaliśmy ciche, funkcjonalne i przestrzenne mieszkania o zróżnicowanych metrażach.

Funkcjonalne mieszkania i wysokiej jakości materiały

W „Zakątku Franciszkańska II” znajdują się 144 mieszkania i 42 garaże. Zaprojektowane mieszkania mają przemyślane układy oraz posiadają duże drzwi tarasowe i przestronne balkony. W każdym budynku znajdują się cichobieżne windy.

Bezpieczeństwo naszych mieszkańców zapewniają wideodomofony oraz drzwi z certyfikatem antywłamaniowym klasy B. Budynki są wykonane z energooszczędnych materiałów wysokiej jakości, a w każdym mieszkaniu zainstalowana została nowoczesna instalacja teletechniczna.

Znajdziemy tu również plac zabaw oraz miejsca rekreacyjne dla wypoczynku mieszkańców. Oprócz garaży, które znajdują się w każdym budynku do dyspozycji przewidziane zostały również prywatne miejsca parkingowe.

Wsparcie finansowe

Oferujemy kompleksową obsługę naszym klientom, dlatego jednocześnie z ofertą mieszkań dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania finansowe na zakup nieruchomości.

Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa Klientów. Nie ograniczamy się do przedstawienia oferty i wypełnienia wniosku kredytowego. To za mało – zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów.

Naszą misją jest obsługa Klientów na każdym etapie ubiegania się o kredyt oraz poszukiwania interesujących instrumentów inwestycyjnych.

Inwestycja Zakątek Franciszkańska II znajduje się w Suwałkach, ul. Franciszkańska null (1.5 km od centrum Suwałk), została zrealizowana przez Dom Ełcki Morusiewicz.

Inwestycja Zakątek Franciszkańska II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 144 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zakątek Franciszkańska II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Ełcki Morusiewicz przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null
  • miejsca postojowe naziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Przynależą do każdego mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Suwałki to miasto powiatowe leżące w woj. podlaskim, niedaleko granic z Białorusią, Litwą i Rosją. Jego powierzchnia wynosi 65,24 km2 . Mieszka tu ok. 69 000 ludzi. W mieście panuje niezwykły klimat, który zawdzięcza się m.in. ciekawej, częściowo zabytkowej zabudowie. Uwagę przykuwa neoklasycystyczna ul. Kościuszki oraz przechodzący przez miasto szlak turystyczny i szlak kulturowy. Suwałki położone są na malowniczych terenach, w otoczeniu rozległych obszarów zielonych, m.in. Wigierskiego Parku Narodowego i Puszczy Augustowskiej. Dynamiczny rozwój gospodarczy miasta zapewnia w ostatnich latach działająca tu Specjalna Strefa Ekonomiczna i park technologiczny. Miasto zapewnia mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Mieści się tu 6 szkół i 12 zespołów szkół. Działają też dwa szpitale, 12 przychodni lekarskich, dysponujący rozbudowaną infrastrukturą ośrodek sportu i rekreacji, kino, muzeum, a także galeria handlowa.

Komunikacja

Główną arterią drogową przebiegającą przez Suwałki jest europejska trasa E67. Przechodzą tędy także drogie wojewódzkie nr: 652, 653 i 655. Na terenie miasta za transport publiczny odpowiada 21 linii autobusów miejskich. Jest tu lotnisko sportowe Aeroklubu Suwałki i funkcjonuje transport kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zakątek Franciszkańska II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zakątek Franciszkańska II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Zakątek Franciszkańska II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Daszyńskiego / Lodowisko (03).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zakątek Franciszkańska II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Franciszkańska II znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 130 m, Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi Słoneczko w Suwałkach w odległości 270 m, Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zakątek Franciszkańska II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Franciszkańska II w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Suwałkach

Oferty w Suwałkach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: