Dom dla Kazdego logo

Dom dla Kazdego

śląskie, Batalionów Chłopskich 45
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Działamy na rynku już od 1983 roku. Pierwsze kroki stawialiśmy, produkując pustaki oraz sprzedając materiały budowlane.Drugą gałęzią naszego przedsiębiorstwa był handel najwyzszej jakości drzwiami drewnianymi. Z biegiem czasu tendencje rynkowe zmieniały się i mogliśmy stopniowo zwiększać skalę swojej działalności. Początkiem lat 90 - tych jako pierwsi w regionie rozpoczęliśmy kompleksowe wykonawstwo domów jednorodzinnych według indywidualnych zleceń. Nauczyło nas to elastycznego podejścia do Klienta, zarówno na etapie przygotowania oferty jak i realizacji budowy. Wraz z rozwojem naszego regionu rozpoczęliśmy budowę domów według własnych projektów. Pierwszy taki budynek powstał w 1997 roku w Bielsku-Białej przy ul. Zygmunta III Wazy. Obecnie sprzedajemy domy w stanie deweloperskim jak i pod klucz na terenie Śląska i Bielska – Białej. Co więcej, aranżujemy wnętrza, projektujemy ogrody, aby kompleksowo obsłużyć każdego, kto szybko i sprawnie chce zamieszkać w nowoczesnym i wysoce energooszczędnym domu. Jesteśmy po to, aby budować domy zgodnie z najnowszą wiedzą inżynierską, dążymy również do budowania lojalności i zaufania Klientów. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje , aby ludzie dla których pracujemy czuli, że mogą na nas polegać, otrzymując fachową pomoc oraz pewność uczciwej postawy z naszej strony. Zdajemy sobie sprawę, że dom to nie tylko cztery ściany i dach. Przytulne światło, zapach porannej kawy, tupot dziecięcych stóp, to marzenie każdego z nas. Dom to miejsce gdzie czujemy się bezpiecznie. To w nim tworzą się rodzinne wspomnienia. Ta refleksja zawsze przyświeca naszej pracy. Podążamy za zmieniającymi się technologiami, stawiając na pierwszym miejscu jakość i precyzję wykonania za rozsądną cenę. Nasze doświadczenie połączone z pasją procentuje coraz większym gronem zadowolonych Klientów, zbliżając nas do osiągnięcia pozycji lidera na rynku regionalnym. Zakup domu to dla wielu osób jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa życzenia.

Posiadamy w sprzedaży 12 nieruchomości w 2 inwestycjach

Wszystkie
Mikołów
Orzesze
 • Osiedle Wiosenne
  4 kw. 2022
  Orzesze to miejscowość na Śląsku leżąca pomiędzy Żorami i Gliwicami.Skomunikowane jest doskonale z miastami całej aglomeracji. Zachowując charakter niewielkiego miasta, wraz z udogodnieniami z tym związanymi, Orzesze równocześnie może pochwalić się dużą ilością zieleni i terenów rekreacyjnych.Na osiedlu Wiosennym, zlokalizowanym przy ulicy Kryształowej, powstaną domy jednorodzinne, o klasycznym wyglądzie i spójnej estetyce. Ciekawostką dotyczącą osiedla jest to, że nazwę ulicy nadała jedna z naszych Klientek, która na tym osiedlu kupiła dom.

  Osiedle Wiosenne

  od 4 701 zł/m2
  ul. Odrodzenia , Orzesze(2.7 km od Mikołowa)
  Dom dla Kazdego
 • Osiedle Południowe
  4 kw. 2022
  Osiedle Południowe jest niewielkie i znajduje się na nim 5 budynków: zbliźniaczone domy Arek, dwa Michały oraz parterowy Kuba. Każdy z domów leży na niewielkiej działce, którą można zagospodarować według uznania. Domy Michał charakteryzują się klasyczną bryłą opartą na rzucie kwadratu, a urozmaiconą ryzalitami, w których znajdują się przedsionek i część jadalna strefy otwartej parteru. Całość przykryto wielospadowym dachem. Kuba to klasyczny parterowy dom przykryty kopertowym dachem, którego funkcja idealnie nadaje się dla rodziny 2+2. Arek to nowa propozycja w ofercie naszej firmy - dom parterowy z poddaszem użytkowym. W zamyśle projektantów jest to domostwo przeznaczone dla inwestorów dysponujących mniej zasobnym portfelem, ale ceniącym wygodę oraz nowoczesne wzornictwo. Bryła oparta na rzucie prostokąta została przykryta dwuspadowym dachem prostopadłym do drogi dojazdowej. Budynki zbliźniaczono ścianą garażu.Osiedle Południowe idealnie spełnia wymagania aktywnej rodziny, ceniącej sobie spokój podmiejskiego osiedla.

  Osiedle Południowe

  ul. Wodociągowa , Mikołów(2.7 km od centrum)
  Dom dla Kazdego

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Dom dla Kazdego logo
Dom dla Kazdego
śląskie, Batalionów Chłopskich 45
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: