Dom dla Kazdego logo

Dom dla Kazdego

śląskie, Batalionów Chłopskich 45
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Działamy na rynku już od 1983 roku. Pierwsze kroki stawialiśmy, produkując pustaki oraz sprzedając materiały budowlane.Drugą gałęzią naszego przedsiębiorstwa był handel najwyzszej jakości drzwiami drewnianymi.

Z biegiem czasu tendencje rynkowe zmieniały się i mogliśmy stopniowo zwiększać skalę swojej działalności. Początkiem lat 90 - tych jako pierwsi w regionie rozpoczęliśmy kompleksowe wykonawstwo domów jednorodzinnych według indywidualnych zleceń. Nauczyło nas to elastycznego podejścia do Klienta, zarówno na etapie przygotowania oferty jak i realizacji budowy. Wraz z rozwojem naszego regionu rozpoczęliśmy budowę domów według własnych projektów. Pierwszy taki budynek powstał w 1997 roku w Bielsku-Białej przy ul. Zygmunta III Wazy.

Obecnie sprzedajemy domy w stanie deweloperskim jak i pod klucz na terenie Śląska i Bielska – Białej. Co więcej, aranżujemy wnętrza, projektujemy ogrody, aby kompleksowo obsłużyć każdego, kto szybko i sprawnie chce zamieszkać w nowoczesnym i wysoce energooszczędnym domu.

Jesteśmy po to, aby budować domy zgodnie z najnowszą wiedzą inżynierską, dążymy również do budowania lojalności i zaufania Klientów. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje , aby ludzie dla których pracujemy czuli, że mogą na nas polegać, otrzymując fachową pomoc oraz pewność uczciwej postawy z naszej strony. Zdajemy sobie sprawę, że dom to nie tylko cztery ściany i dach. Przytulne światło, zapach porannej kawy, tupot dziecięcych stóp, to marzenie każdego z nas. Dom to miejsce gdzie czujemy się bezpiecznie. To w nim tworzą się rodzinne wspomnienia. Ta refleksja zawsze przyświeca naszej pracy.

Podążamy za zmieniającymi się technologiami, stawiając na pierwszym miejscu jakość i precyzję wykonania za rozsądną cenę. Nasze doświadczenie połączone z pasją procentuje coraz większym gronem zadowolonych Klientów, zbliżając nas do osiągnięcia pozycji lidera na rynku regionalnym.

Zakup domu to dla wielu osób jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa życzenia.

Posiadamy w sprzedaży 1 nieruchomość w 1 inwestycji

 • Osiedle Wiosenne
  gotowe
  Orzesze to miejscowość na Śląsku leżąca pomiędzy Żorami i Gliwicami. Skomunikowane jest doskonale z miastami całej aglomeracji. Zachowując charakter niewielkiego miasta, wraz z udogodnieniami z tym związanymi, Orzesze równocześnie może pochwalić się dużą ilością zieleni i terenów rekreacyjnych. Na osiedlu Wiosennym, zlokalizowanym przy ulicy Kryształowej, powstaną domy jednorodzinne, o klasycznym

  Osiedle Wiosenne

  od 5 226 /m2
  ul. Odrodzenia , Orzesze(2.7 km od Mikołowa)
  Dom dla Kazdego

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Dom dla Kazdego logo
Dom dla Kazdego
śląskie, Batalionów Chłopskich 45
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: