Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wille Laguna

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Ul. Puławska, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Ursynów, Stary Imielin, Ul. Puławska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wille LagunaWille Laguna

8 zdjęć

Wille Laguna
Wille Laguna
Wille Laguna
Wille Laguna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 2 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Luksusowe Wille Laguna powstały na obrzeżach Lasu Kabackiego na terenie Parku Lipkowskiego, w pobliżu ulicy Puławskiej. Na osiedlu wybudowano w sumie 16 domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich posiada duży, elegancki ogród, stanowiący spójną część największego na Mazowszu rezerwatu przyrody. Dodatkowo, do każdego domu przynależy własny garaż z dodatkowym miejscem postojowym na podjeździe. Na parterach deweloper zaplanował funkcjonalne, przestronne salony z kominkami. Na terenie osiedla znajdują się sklepy i lokale usługowe, a w pobliżu duże centra handlowe.

Lokalizacja:

Luksusowe wille powstały na obrzeżach Lasu Kabackiego na terenie Parku Lipkowskiego, a zarazem nieopodal strategicznego szlaku komunikacyjnego – ulicy Puławskiej. Precyzyjnie zaprojektowana zabudowa zachwyca ciekawymi architektoniczne domami z przydomowymi ogrodami stanowiącymi spójną część największego na Mazowszu rezerwatu przyrody. Ponadto na terenie osiedla znajduje się malowniczy Staw Lipkowski, a dookoła roztacza się panorama zwartego kompleksu leśnego, graniczącego od południa z gminami Piaseczno i Konstancin – Jeziorna. Na terenie osiedla znajdują się sklepy i lokale usługowe, a w pobliżu duże centra handlowe. To pozwala bez trudu korzystać z miejskiej infrastruktury stolicy i jednocześnie mieszkać w pełnym zieleni otoczeniu.

Inwestycja Wille Laguna znajduje się na Starym Imielinie (9.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Wille Laguna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wille Laguna nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Laguna?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Laguna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2078 metrów od inwestycji Wille Laguna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stokłosy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wille Laguna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Laguna znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Nowatorskie Liceum Ogólnokształcące w odległości 161 m, przedszkole w odległości 249 m, przedszkole w odległości 416 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wille Laguna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 236 m, Enel-Med Oddział Puławska w odległości 257 m, Stomatologia w odległości 531 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Laguna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 237 m znajduje się Zdrofit, w odległości 282 m znajduje się Calypso Fitness Warszawa Ursynów, w odległości 519 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Laguna w odległości 179 m znajduje się boisko / kort, w odległości 540 m znajduje się Budojo, w odległości 646 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu na Starym Imielinie

Oferty na Starym Imielinie

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023