Studio Arte

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ptasia, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Ptasia 16

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Studio Arte

3 zdjęcia

Studio Arte
Studio Arte
Studio Arte

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 308 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Studio Arte logo

W ramach nowej inwestycji Studio Arte powstał 4-piętrowy, kameralny, a zarazem stylowy budynek z wysokimi oknami, typu porte-fenêtre i wejściem zdobionym artystycznymi wzorami. Znajduje się w nim 51 mieszkań (od 27 do 52 mkw.) oraz 1 lokal usługowy, usytuowany na parterze. Dzięki przyjętym rozwiązaniom architektonicznym mieszkania są funkcjonalne, a duże okna zapewniają dobre doświetlenie.

Studio Arte:

- Projekt architektoniczny autorstwa renomowanej pracowni MPP Maćków

- Części wspólne wzbogacone o op-artowe elementy artystyczne autorstwa Jarosława Flicińskiego

- Kompaktowe mieszkania 1 oraz 2 pokojowe

- Rowerownia

Inwestycja Studio Arte znajduje się na Nadodrzu, ul. Ptasia 16 (1.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Studio Arte została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Studio Arte nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Studio Arte?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Studio Arte mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 561 metrów od inwestycji Studio Arte znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Studio Arte znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Studio Arte znajdują się 62 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące nr III w odległości 143 m, szkoła w odległości 178 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w odległości 217 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Studio Arte jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: HomeDoctor w odległości 161 m, Medicus Clinic w odległości 169 m, Specjalistyczne Centrum Optyczne i Rehabilitacyjne w odległości 275 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Studio Arte składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 17 m znajduje się Żabka, w odległości 142 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Studio Arte w odległości 144 m znajduje się boisko / kort, w odległości 146 m znajduje się boisko / kort, w odległości 150 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.03.2018
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: