Osiedle Forma

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Motorowa, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Motorowa 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Osiedle Forma

6 zdjęć

Osiedle Forma
Osiedle Forma
Osiedle Forma
Osiedle Forma

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Forma logo

Zapraszamy do pełnego zieleni Osiedla Forma, zlokalizowanego na Pradze Południe, u zbiegu ulic Ostrobramskiej i Motorowej. Osiedle składa się z siedmiu budynków o zróżnicowanej wysokości: kameralnych domów po 4, 6 i 8 pięter oraz 17-piętrowej dominanty, z której okien roztaczać się będzie spektakularny widok na centrum Warszawy. Wnętrze osiedla wypełni wspólny, zielony teren złożony z kameralnych dziedzińców. W jego centrum znajdzie się nowoczesny plac zabaw oraz teren rekreacyjny z ławkami i oczkiem wodnym, a w sercu osiedla powstanie rzeźba o bardzo nowoczesnej formie. Z myślą o wygodzie Klientów, na parterze budynków zlokalizowanych przy ulicach Ostrobramskiej i Motorowej zaplanowaliśmy sklepy i lokale usługowe.

Inwestycja Osiedle Forma znajduje się na Gocławiu, ul. Motorowa 8 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Osiedle Forma została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Forma nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 16 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 264 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
własny akwen, ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Forma?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Forma mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Forma znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przyczółek Grochowski 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Forma znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Forma znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: OrtoKursy w odległości 210 m, Przedszkole54 w odległości 260 m, Przedszkole Niepubliczne "Skarbusie" w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Forma jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 180 m, Orlik w odległości 270 m, Rezonans Magnetyczny Multimed Warszawa w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Forma składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Top Market, w odległości 200 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Forma w odległości 240 m znajduje się Zdrofit, w odległości 280 m znajduje się Orlik, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.04.2019
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: