Osiedle Forma

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Ceny od: 13 400 zł brutto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Forma dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
95 m2
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Osiedle Forma

Zapraszamy do pełnego zieleni Osiedla Forma, zlokalizowanego na Pradze Południe, u zbiegu ulic Ostrobramskiej i Motorowej. Osiedle składa się z siedmiu budynków o zróżnicowanej wysokości: kameralnych domów po 4, 6 i 8 pięter oraz 17-piętrowej dominanty, z której okien roztaczać się będzie spektakularny widok na centrum Warszawy. Wnętrze osiedla wypełni wspólny, zielony teren złożony z kameralnych dziedzińców. W jego centrum znajdzie się nowoczesny plac zabaw oraz teren rekreacyjny z ławkami i oczkiem wodnym, a w sercu osiedla powstanie rzeźba o bardzo nowoczesnej formie. Z myślą o wygodzie Klientów, na parterze budynków zlokalizowanych przy ulicach Ostrobramskiej i Motorowej zaplanowaliśmy sklepy i lokale usługowe.

Inwestycja Osiedle Forma znajduje się na Gocławiu, ul. Motorowa 8 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Osiedle Forma została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 5 budynkach posiadających od 5 do 18 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Forma pozostał na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 95 metrów kwadratowych w cenie od 13 400 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 16 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 264 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: własny akwen wodny, ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 95 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
  • kształtują się na poziomie 1 268 712 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 13 400 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Forma

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Forma znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Przyczółek Grochowski.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Forma znajdują się 72 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek Nr 31 w odległości 100m, OrtoKursy w odległości 200m, Przedszkole Nr 54 w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Medicover Sp. z o.o., w odległości 200 m znajduje się Laboratorium FeliX, w odległości 250 m znajduje się Orlik. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Praktyka lekarzy rodzinnych.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 100 m znajduje się Centralna Biblioteka Wojskowa, w odległości 600 m znajduje się Kościół Św. Apostołów Jana i Pawła, w odległości 600 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Praga Południe. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 90.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Fitness Klub ZDROFIT Gocław, w odległości 400 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 400 m znajduje się Arganica Spa & Wellness.

Data publikacji: 09.04.2019

Data aktualizacji: 13.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie