Osiedle Forma

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Owsiana 9(1.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Owsiana 9 (4.4 km od centrum Warszawy)
  Owsiana 9
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 48 - 102 m2
  Wawel Development
 • Chrzanowskiego(2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Chrzanowskiego 14 (5 km od centrum Warszawy)
  Chrzanowskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 138 - 662 m2
  P. B. Konstanty Strus
 • Mińska 63(2.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 63 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Mińska 63
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 67 - 102 m2
  Syrena Invest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Forma

Zapraszamy do pełnego zieleni Osiedla Forma, zlokalizowanego na Pradze Południe, u zbiegu ulic Ostrobramskiej i Motorowej. Osiedle składa się z siedmiu budynków o zróżnicowanej wysokości: kameralnych domów po 4, 6 i 8 pięter oraz 17-piętrowej dominanty, z której okien roztaczać się będzie spektakularny widok na centrum Warszawy. Wnętrze osiedla wypełni wspólny, zielony teren złożony z kameralnych dziedzińców. W jego centrum znajdzie się nowoczesny plac zabaw oraz teren rekreacyjny z ławkami i oczkiem wodnym, a w sercu osiedla powstanie rzeźba o bardzo nowoczesnej formie. Z myślą o wygodzie Klientów, na parterze budynków zlokalizowanych przy ulicach Ostrobramskiej i Motorowej zaplanowaliśmy sklepy i lokale usługowe.

Inwestycja Osiedle Forma znajduje się na Gocławiu, ul. Motorowa 8 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Osiedle Forma została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych, posiada od 5 do 18 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Forma pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 95 metrów kwadratowych w cenie od 11 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 16 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 264 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: własny akwen wodny, ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Forma

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Forma mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Forma znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przyczółek Grochowski 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Forma znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: OrtoKursy w odległości 210 m, Przedszkole54 w odległości 260 m, Przedszkole Niepubliczne "Skarbusie" w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Forma jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 180 m, Orlik w odległości 270 m, Rezonans Magnetyczny Multimed Warszawa w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Forma składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Top Market, w odległości 200 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Forma w odległości 240 m znajduje się Zdrofit, w odległości 280 m znajduje się Orlik, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.04.2019

Data aktualizacji: 29.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie