Apartamenty Służewiec

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bokserska, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Bokserska 55

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 208 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Służewiec

6 zdjęć

Apartamenty Służewiec
Apartamenty Służewiec
Apartamenty Służewiec
Apartamenty Służewiec

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Zapraszamy do Apartamentów Służewiec – nowej, kameralnej inwestycji Dom Development położonej w najbardziej zielonej i zacisznej części ulicy Bokserskiej. Tuż za oknami apartamentów rozciągają się rozległe, zielone tereny wyścigów konnych, a najbliższa okolica oferuje bogatą miejską infrastrukturę. Klasyczna architektura budynku w połączeniu ze znakomitą lokalizacją sprawia, że Apartamenty Służewiec to idealne miejsce dla tych, którzy kochają przestrzeń i przyrodę, a jednocześnie miejski styl życia.

Apartamenty Służewiec to elegancka architektura we współczesnym wydaniu. Budynek wyróżnia nowoczesna forma, z dużą ilością przeszkleń na elewacji od strony terenu wyścigów konnych. Dzięki temu rozwiązaniu przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się widokiem na rozległą, zieloną przestrzeń. Architekci zastosowali najwyższej klasy okładziny i materiały wykończeniowe. Wejście główne prowadzić będzie do recepcji i eleganckiego lobby. Dla wygody mieszkańców, na parterze od strony ulicy zaplanowaliśmy lokale usługowe.

Inwestycja Apartamenty Służewiec znajduje się na Osiedlu Wyczółki, ul. Bokserska 55 (6.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Apartamenty Służewiec została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Służewiec nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Służewiec powstają przy ulicy Bokserskiej, na granicy Mokotowa i Ursynowa oferując nowym mieszkańcom szereg korzyści:

- dojazd w kilkanaście minut do centrum miasta,

- bliskość Galerii Mokotów pełnej sklepów, restauracji oraz delikatesów,

- 5 min do Południowej Obwodnicy Warszawy i lotniska Chopina,

- sąsiedztwo centrum biznesowego na Służewcu,

- tereny zielone w okolicy: Kopa Cwila i Dolinka Służewiecka,

- dostęp do bogatej oferty kulturalnej poprzez Służewski Dom Kultury

Apartamenty Służewiec położone są w spokojnej i pełnej wygód okolicy. Sąsiedztwo rozległych, zielonych terenów wyścigów konnych, parku Bartłomieja i Potoku Służewieckiego zapewnia odpoczynek od zgiełku miasta. Bogata infrastruktura miejska umożliwia dostęp do szerokiej gamy usług, sklepów i restauracji. Rodziców zachęci bliskość wielu przedszkoli (najbliższe – 80 m) i szkół (200 m). Liczne linie autobusowe pozwalają na wygodną komunikację z centrum i innymi częściami miasta.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Służewiec?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Służewiec mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1650 metrów od inwestycji Apartamenty Służewiec znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Służewiec znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Służewiec znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 274 w odległości 40 m, przedszkole w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa Nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Służewiec jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 260 m, Bo-dent w odległości 470 m, Stomad w odległości 660 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Służewiec składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 330 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Służewiec w odległości 50 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec, w odległości 60 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 170 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 06.10.2021
Data aktualizacji: 28.10.2022

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: