Apartamenty Saska nad Jeziorem

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jeziorańskiego, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jeziorańskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Apartamenty Saska nad Jeziorem

8 zdjęć

Apartamenty Saska nad Jeziorem
Apartamenty Saska nad Jeziorem
Apartamenty Saska nad Jeziorem
Apartamenty Saska nad Jeziorem

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty Saska nad Jeziorem logo

Apartamenty Saska nad Jeziorem to wyjątkowy projekt dla wyjątkowych ludzi, którzy cenią spokój, elegancję i komfort życia.

Koncepcja Apartamentów Saska Nad Jeziorem, nawiązuje jakością i wykonaniem oraz wykorzystuje sukces i sprawdzone rozwiązania wcześniejszego założenia urbanistycznego Osiedla Saska I – uznanej marki i cieszącego się ogromnym zainteresowaniem Klientów przedsięwzięcia. Niewysoka i nowoczesna zabudowa osiedla została zaprojektowana z poszanowaniem krajobrazu i charakteru miejsca. Oryginalna forma architektoniczna oraz roztaczająca się z apartamentów panorama na Jezioro Gocławskie i otaczające tereny to największe atuty tej szczególnej inwestycji.

Inwestycja Apartamenty Saska Nad Jeziorem składa się z sześciu, od 3 do 5 piętrowych budynków. Architekci przygotowali szeroką gamę apartamentów, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Zróżnicowane metraże zaspokoją gusta najbardziej wymagających Klientów, a funkcjonalne rozkłady wnętrz pozwolą na wiele niestandardowych modyfikacji i własnych aranżacji. Dobrze doświetlone wnętrza i niestandardowa wysokość pomieszczeń: 2,78 m potęgują wrażenie przestronności.

Inwestycja Apartamenty Saska nad Jeziorem znajduje się na Gocławiu, ul. Jeziorańskiego (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Apartamenty Saska nad Jeziorem została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 278 do 373 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: zewnętrzne dla gości.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Położona bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Gocławskim inwestycja łączy elegancki klimat ulicy Francuskiej – dumy Saskiej Kępy, naturalne atuty okolicy oraz bliskość Centrum Warszawy. Dogodna lokalizacja sprawia, że wszystko jest pod ręką, a dojazd do Śródmieścia zajmuje tylko 10 minut. Tuż obok znajduje się Saska Kępa, gdzie ulice i niemal każdy budynek mają swój niepowtarzalny klimat, do którego nowa inwestycja pragnie nawiązać.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kanał Gocławski 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Akademia Rozwoju Malucha w odległości 140 m, Przedszkole Niepubliczne "Kraina Magii" w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa nr279 w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Terapii i Kreatywności w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Dębowy Dym, w odległości 450 m znajduje się Top Market, w odległości 470 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: