Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Saska nad Jeziorem

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jeziorańskiego, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jeziorańskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Saska nad JezioremApartamenty Saska nad Jeziorem

8 zdjęć

Apartamenty Saska nad Jeziorem
Apartamenty Saska nad Jeziorem
Apartamenty Saska nad Jeziorem
Apartamenty Saska nad Jeziorem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 278 do 373 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne dla gości
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Apartamenty Saska nad Jeziorem logo

Apartamenty Saska nad Jeziorem to wyjątkowy projekt dla wyjątkowych ludzi, którzy cenią spokój, elegancję i komfort życia.

Koncepcja Apartamentów Saska Nad Jeziorem, nawiązuje jakością i wykonaniem oraz wykorzystuje sukces i sprawdzone rozwiązania wcześniejszego założenia urbanistycznego Osiedla Saska I – uznanej marki i cieszącego się ogromnym zainteresowaniem Klientów przedsięwzięcia. Niewysoka i nowoczesna zabudowa osiedla została zaprojektowana z poszanowaniem krajobrazu i charakteru miejsca. Oryginalna forma architektoniczna oraz roztaczająca się z apartamentów panorama na Jezioro Gocławskie i otaczające tereny to największe atuty tej szczególnej inwestycji.

Inwestycja Apartamenty Saska Nad Jeziorem składa się z sześciu, od 3 do 5 piętrowych budynków. Architekci przygotowali szeroką gamę apartamentów, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Zróżnicowane metraże zaspokoją gusta najbardziej wymagających Klientów, a funkcjonalne rozkłady wnętrz pozwolą na wiele niestandardowych modyfikacji i własnych aranżacji. Dobrze doświetlone wnętrza i niestandardowa wysokość pomieszczeń: 2,78 m potęgują wrażenie przestronności.

Inwestycja Apartamenty Saska nad Jeziorem znajduje się na Gocławiu, ul. Jeziorańskiego (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Apartamenty Saska nad Jeziorem została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Położona bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Gocławskim inwestycja łączy elegancki klimat ulicy Francuskiej – dumy Saskiej Kępy, naturalne atuty okolicy oraz bliskość Centrum Warszawy. Dogodna lokalizacja sprawia, że wszystko jest pod ręką, a dojazd do Śródmieścia zajmuje tylko 10 minut. Tuż obok znajduje się Saska Kępa, gdzie ulice i niemal każdy budynek mają swój niepowtarzalny klimat, do którego nowa inwestycja pragnie nawiązać.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2866 metrów od inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stadion Narodowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem znajduje się 70 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Akademia Rozwoju Malucha" w odległości 95 m, Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK "Gustaw" I "Harnaś" w odległości 203 m, Przedszkole Niepubliczne "Kraina Magii" w odległości 256 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Terapii i Kreatywności w odległości 197 m, Przychodnia "Orlik" w odległości 586 m, Orlik w odległości 612 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 245 m znajduje się Dębowy Dym, w odległości 451 m znajduje się Pracownia Pieczywa, w odległości 452 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Saska nad Jeziorem w odległości 171 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 171 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 272 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 20.07.2023

Artykuły powiązane:

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023