Apartamenty Ogrodowa

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ogrodowa dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A.3
180,43 m²
Parter
3 698 815 zł
A.5
261,83 m²
Parter
5 498 430 zł

Opis Inwestycji

Apartamenty Ogrodowa to unikatowy projekt klasy premium, połączenie współczesnej architektury z najlepszymi tradycjami polskiego przedwojennego modernizmu. Zlokalizowane są w biznesowym centrum Warszawy – na Woli. Zaprojektowane z dużą dbałością o detal oferują lokale od małych apartamentów typu studio aż po dwupoziomowe penthouse’y z zachwycającymwidokiem na Warszawę. Apartamenty Ogrodowa to miejsce atrakcyjne szczególnie dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania w celach inwestycyjnych. Budynek mieści się na granicy Śródmieścia i Woli, w bliskiej odległości od ścisłego centrum. Zapewnia to łatwy dostęp do komunikacji miejskiej – przede wszystkim obu linii metra, a także linii tramwajowych i autobusowych. W pobliżu znajdują się najpiękniejsze stołeczne parki i centra biznesowe.

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa znajduje się na Mirowie, ul. Ogrodowa 31/35 (1.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 6 do 13 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ogrodowa pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 180 do 262 metrów kwadratowych.

Deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 6 do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 410 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, recepcja, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 180 do 262 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Ogrodowa

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Ogrodowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Apartamenty Ogrodowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wola-Ratusz 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ogrodowa znajdują się się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 160 m, Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych w odległości 240 m, CXLV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Ogrodowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 190 m, Centrum Zdrowia i Psychoterapii w odległości 200 m, Szpital Położniczy imienia świętej Zofii w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Ogrodowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Bakery, w odległości 110 m znajduje się Supermarket, w odległości 120 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ogrodowa w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.01.2019

Data aktualizacji: 07.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie