Apartamenty Ogrodowa

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ogrodowa dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A.5
261,83 m²
Parter
5 498 430 zł

Opis Inwestycji

Apartamenty Ogrodowa to unikatowy projekt klasy premium, połączenie współczesnej architektury z najlepszymi tradycjami polskiego przedwojennego modernizmu. Zlokalizowane są w biznesowym centrum Warszawy – na Woli. Zaprojektowane z dużą dbałością o detal oferują lokale od małych apartamentów typu studio aż po dwupoziomowe penthouse’y z zachwycającymwidokiem na Warszawę. Apartamenty Ogrodowa to miejsce atrakcyjne szczególnie dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania w celach inwestycyjnych. Budynek mieści się na granicy Śródmieścia i Woli, w bliskiej odległości od ścisłego centrum. Zapewnia to łatwy dostęp do komunikacji miejskiej – przede wszystkim obu linii metra, a także linii tramwajowych i autobusowych. W pobliżu znajdują się najpiękniejsze stołeczne parki i centra biznesowe.

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa znajduje się na Mirowie, ul. Ogrodowa 31/35 (1.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 6 do 13 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ogrodowa pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 262 metrów kwadratowych.

Deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 6 do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 410 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, recepcja, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 262 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Ogrodowa

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Ogrodowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WOLA-RATUSZ 05.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ogrodowa znajduje się 69 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Expose Sp. z o.o. w odległości 100m, Lingwistyczna Szkoła Wyższa w odległości 100m, Szkoła Podstawowa Nr 221 w odległości 150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Orchidea Day Spa - Gabinet kosmetyczny, w odległości 50 m znajduje się Szczerbińska Agnieszka, mgr farm. Apteka, w odległości 100 m znajduje się Opieka nad osobą starszą dla Seniora Agencja.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się XII Czytelnia Młodzieżowa, w odległości 200 m znajduje się Dzielnicy Wola, w odległości 200 m znajduje się III Czytelnia Naukowa.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Skwer ks. Jerzego Popiełuszki, w odległości 250 m znajduje się Red Tiger. Polskie Centrum Sztuk Walki , w odległości 350 m znajduje się skwer Sybiraków.

Data publikacji: 31.01.2019

Data aktualizacji: 13.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie