Aleja Piastów

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Aleja Piastów, oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Aleja Piastów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Aleja Piastów

4 zdjęcia

Aleja Piastów
Aleja Piastów
Aleja Piastów
Aleja Piastów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Aleja Piastów logo

- Kameralna, przyjazna architektura

- Nowoczesne, eleganckie bryły budynków

- Strefa wypoczynku dla mieszkańców oraz place zabaw dla najmłodszych

- Wiele udogodnień dla mieszkańców (windy, ochrona, podziemny parking, komórki lokatorskie, lokale usługowe w parterze jednego z budynków)

Inwestycja Aleja Piastów znajduje się na Oporowie, ul. Aleja Piastów (6.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Aleja Piastów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Aleja Piastów nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

- Prestiżowy rejon Wrocławia - Bliskość centrum, dogodne połączenia komunikacją miejską, doskonały dojazd samochodem - Wyjątkowa, willowa zabudowa w okolicy - Bliskość Parku Grabiszyńskiego - Liczne ścieżki rowerowe

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleja Piastów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleja Piastów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Aleja Piastów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiejska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleja Piastów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Piastów znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno Przedszkolny nr 9 w odległości 100 m, Przedszkole nr 131 w odległości 100 m, Szkoła podstawowa nr 15 w odległości 100 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Piastów w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: