Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Pastelowe Domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Bobrów, oferowane bezpośrednio przez

Dom-Aldi Aldona Marczuk

piaseczyński, Bobrowiec, ul. Bobrów 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pastelowe DomyPastelowe Domy

7 zdjęć

Pastelowe Domy
Pastelowe Domy
Pastelowe Domy
Pastelowe Domy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Budynki wykonane w tradycyjnej technologii: fundamenty z bloczków betonowych na zaprawie cementowej, posadowione na głębokości ok. 1m, na ławach żelbetowych.

Dach

Dach w konstrukcji drewnianej, pokryty blachą, izolowany.

Elewacja

Elewacje wykończone silikonowym tynkiem w kolorze białym i szarym.

Stolarka okienna

Okna trzyszybowe

Posadzka

Posadzki wykonane z Mixokreta na warstwie styropianu

Ściany

Ściany zewnętrzne z pustaków silikatowych o grubości 18 cm, docieplone styropianem o grubości 15cm, ściany wewnętrzne pokryte tynkami gipsowymi z agregatu.

Instalacje

Budynki wyposażone w instalacje elektryczną, alarmową, antenową, internetową (bez osprzętu), gazową, instalacja hydrauliczna z rur PCV. Wszystkie media miejskie.

Ogrzewanie

CO - ogrzewanie podłogowe w kuchni, sieni i łazienkach, w pozostałych pomieszczeniach grzejniki

Wentylacja

Wentylacja grawitacyjna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Nowe osiedle segmentów w dynamicznie rozwijającym się Bobrowcu k. Piaseczna. Miejscowość położona jest zaledwie kilka kilometrów od granic administracyjnych Warszawy, na południowym wylocie ze stolicy. Bardzo szybki dojazd do Warszawy wkrótce zapewni budowany już nowy odcinek trasy S-7, tzw. Puławska BIS.

Kameralne osiedle składać się będzie z segmentów o zróżnicowanej powierzchni, od 98 do 163mkw., w cenie od 440 000 do 699 000zł. Do każdego lokalu przynależą ogródki o powierzchni od 76 do 190mkw.

Inwestor przygotowuje kolejną inwestycję w Bobrowcu, w otulinie lasów Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Inwestycja Pastelowe Domy znajduje się w Bobrowcu, ul. Bobrów 8 (4 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Dom-Aldi Aldona Marczuk.

Inwestycja Pastelowe Domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Pastelowe Domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Bobrowiec to tętniąca życiem, wciąż rozbudowująca się miejscowość położona w otulinie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Zielone tereny sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Okolica bardzo przyjazna rodzinom z dziećmi - bezpieczne trasy rowerowe, chodniki, place zabaw dla małych dzieci i boiska do gry w piłkę nożną i koszykówkę dla starszych. W Bobrowcu i okolicy znajdują się liczne placówki edukacyjne, sklepy i punkty usługowe.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pastelowe Domy?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pastelowe Domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Pastelowe Domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żwirowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pastelowe Domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pastelowe Domy znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 651 m, szkoła w odległości 998 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pastelowe Domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 207 m znajduje się Groszek, w odległości 702 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pastelowe Domy w odległości 606 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 614 m znajduje się boisko / kort, w odległości 620 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 13.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023