Domy Radzymin

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, oferowane bezpośrednio przez Development-SK

wołomiński, Radzymin, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Domy Radzymin

6 zdjęć

Domy Radzymin
Domy Radzymin
Domy Radzymin
Domy Radzymin

Opis Inwestycji

Realizowana inwestycja składa się z czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. W każdym budynku na parterze znajduje się lokal nr. 1 o powierzchni 74,63m2 z przynależną komórką, oraz na pierwszym piętrze lokal nr. 2 o powierzchni 74,25m2 z poddaszem do wyłącznego korzystania o powierzchni 62,12m2. W każdym lokalu istnieje możliwość instalacji kominka w salonie. Do wszystkich lokali przynależny jest ogródek oraz miejsce postojowe. Cała inwestycja będzie ogrodzona.

Inwestycja Domy Radzymin znajduje się w Radzyminie, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (10 km od Warszawy), została zrealizowana przez Development-SK.

Inwestycja Domy Radzymin została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Radzymin nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Development-SK nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja żelbetowa.

Dach

Dach pokryty blachodachówką.

Elewacja

Ocieplenie styropian 15cm.

Stolarka okienna

Stolarka okienna z PCV w jednostronnym kolorze zewnętrznym, okna dachowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe (bez ościeżnic i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych).

Balkony

Balkon na piętrze betonowy z balustradą (bez terakoty).

Ściany

Ściany zewnętrzne z cegły ceramicznej. Ściany konstrukcyjne wewnętrzne i działowe - silka. Ściany wewnętrzne i sufity - tynk gipsowy III kategorii malowane na biało.

Parapety wewnętrzne

konglomerat

Instalacje

Instalacja CW i CO z grzejnikami i piecem dwufunkcyjnym z zamkniętą komorą spalania. Instalacja wodno-kanalizacyjna ( bez białego montażu i armatury, woda i kanalizacja miejska). Instalacja gazowa (bez kuchni). Instalacja elektryczna trójfazowa z osprzętem produkcji krajowej. Instalacja alarmowa bez osprzętu. Instalacja domofonowa. Instalacja telewizyjna z anteną naziemną i satelitarną.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Miasto Radzymin znajduje się w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Radzymin zajmuje terytorium o powierzchni ok. 24 km2, na którym mieszka ponad 11 tys. osób. Dominuje tutaj niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Znaczną część obszaru zajmują grunty rolne z zabudową zagrodową oraz tereny leśne, stanowiące 25% powierzchni. Przepływają tędy rzeki: Bug, Rządza i Narew, które uchodzą do – graniczącego z miastem i pełniącego funkcje rekreacyjne – Zalewu Zegrzyńskiego. Północna i północno-zachodnia część Radzymina to kompleksy leśne tzw. Rejentówki, gdzie znajdują się liczne domy letniskowe. W mieście funkcjonują drobne przedsiębiorstwa i wiele cegielni.

Komunikacja

Radzymin jest skomunikowany z położoną w odległości 17 km stolicą za pomocą 4 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej oraz linii Kolei Mazowieckich, zaś dojazd do innych miejscowości umożliwiają prywatne busy. Południowym skrajem miasta przebiega droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok), zaś ważną arterią lokalną jest droga wojewódzka nr 635 z Radzymina do Wołomina.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Radzymin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Targ w Radzyminie, w odległości 420 m znajduje się Supermarket.

Data publikacji: 07.03.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: