Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Development-SK logo

Development-SK

Radzymin, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Development-SK powstała na bazie firmy EL-DOM sp.j. działającej na rynku od 1997 roku, realizującej inwestycje w zakresie budowli energetycznych i instalacji energetycznych o zasięgu miejskim, przemysłowym i mieszkaniowym.

Wieloletnie doświadczenie inwestycyjne pozwoli na przygotowanie i realizację przedsięwzięć developerskich na najwyższym poziomie. Ciągła współpraca z kontrahentami ułatwi wyłonienie i współpracę z najlepszymi wykonawcami i dostawcami materiałów budowlanych. Rozszerzenie działalności o całościową realizację budownictwa mieszkaniowego jest naturalnym krokiem rozwoju firmy o tak gruntownej podstawie w działalności inwestycyjnej. Natomiast fachowość i dokładność niezbędna w inwestycjach energetycznych przeniesiona na realizacje developerskie gwarantuje doskonałą jakość.

Spełnimy Państwa marzenia o swoim „M” w dobrym standardzie i niewysokiej cenie.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Development-SK logo
Development-SK
Radzymin, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023