Villa Julia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ogrodowa, oferowane bezpośrednio przez Developer Pro sp. z o.o. sp.k.

aleksandrowski, Ciechocinek, ul. Ogrodowa 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Villa Julia

5 zdjęć

Villa Julia
Villa Julia
Villa Julia
Villa Julia

Opis Inwestycji

W centrum miasta, na spokojnym osiedlu przy ulicy Ogrodowej. Zaledwie 15 minut spacerem od fontanny Grzybek i Parku Zdrojowego powstał i został oddany do użytku III etap Inwestycji Opera, Villa Julia. Teraz każdy może jednocześnie cieszyć się zaletami kurortu i mieszkać w spokojnej okolicy. Nasza propozycja to mieszkanie we wspaniałym mikroklimacie, wśród zieleni i ciszy, z zaletami miejscowości turystycznej na wyciągnięcie ręki. To także bliskość jednego z najpiękniejszych miast polski - Torunia. Odległość 25 km sprawia, że Ciechocinek jest idealnym miejscem na wypady do tego miasta, jak i miejscem na stałe zamieszkanie z perspektywą pracy w Toruniu

Inwestycja Villa Julia znajduje się w Ciechocinku, ul. Ogrodowa 14 (12.9 km od Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Developer Pro sp. z o.o. sp.k..

Inwestycja Villa Julia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Julia pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Developer Pro sp. z o.o. sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ciechocinek to miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim na Kujawach. Liczy ok. 10 tysięcy osób, zamieszkałych na powierzchni 15,26 km2. Charakterystyczne dla miasta są liczne uzdrowiska, oparte o najwyższej jakości wody lecznicze: jodkowe, borowe, chlorkowo-sodowe, które pochodzą ze źródeł solankowych. W okolicy znajdują się również liczne sanatoria i ośrodki wypoczynkowe. Tereny uzdrowiskowe otoczone są bogatą zielenią parków, skwerów czy kwietników. W zabudowie mieszkalnej przeważają osiedla bloków oraz domów jednorodzinnych. W Ciechocinku co roku powstają nowe inwestycje w samym centrum, nieopodal licznych kawiarni, kina czy dworca PKP. Miasto Ciechocinek, uznawane jest za najsłynniejsze polskie uzdrowisko.

Komunikacja

Ciechocinek usytuowany jest niedaleko tras wiodących na północ i południe Polski. W odległości 2 km znajduje się droga krajowa nr 91, która prowadzi przez województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, śląskie, łódzkie i łączy Gdańsk z Częstochową.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Julia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Villa Julia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Julia znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Akademia Malucha w odległości 290 m, Przedszkole Samorządowe w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Julia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Julia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 460 m znajduje się Tesco, w odległości 460 m znajduje się SuperMarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Julia w odległości 240 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.11.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: