Developer Pro sp. z o.o. sp.k. logo

Developer Pro sp. z o.o. sp.k.

Konin, ul. Jana Pawła II 79
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą działającą w branży developerskiej, która powstała w 2007 roku, jednakże nasze doświadczenie na rynku nieruchomości jest znacznie dłuższe. Wywodzimy się i w całości należymy do firmy BWE z Konina, która prowadzi działalność nieprzerwanie od 1991 roku.

W swojej ofercie posiadamy wyłącznie sprawdzone inwestycje. Na każdym etapie prac angażujemy sprawdzonych fachowców i prowadzimy ścisły nadzór inwestorski. Każda inwestycja rozpoczyna się dokładną analizą lokalizacji, następnie przygotowujemy projekt architektoniczny oraz kompletujemy niezbędną dokumentację. Budowę realizujemy wyłącznie w oparciu o uznane materiały, we współpracy ze sprawdzonymi wykonawcami. Nasze inwestycje są prowadzone w sposób kompleksowy i bardzo sprawny. Należy podkreślić, że sprzedaż nieruchomości rozpoczynamy wyłącznie po uzyskaniu pozwolenia na budowę- mając pewność co do warunków jej realizacji.

Dzięki doświadczeniu spółki i zaangażowaniu pracowników oraz wysokim wymaganiom, jakie firma stawia sobie i swoim kontrahentom, wierzymy, że nasze działania na rynku nieruchomości zaspokoją Państwa oczekiwania.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Developer Pro sp. z o.o. sp.k. logo
Developer Pro sp. z o.o. sp.k.
Konin, ul. Jana Pawła II 79
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: