Osiedle Nad Stawem

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Osiedle nad Stawem, oferowane bezpośrednio przez DDC sp. z o.o. sp.k.

policki, Mierzyn, ul. Osiedle nad Stawem

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Nad Stawem

2 zdjęcia

Osiedle Nad Stawem

Najbliższe inwestycje

 • Hermesa Home 2

  Hermesa Home 2

  Home Developer

  Dom Mierzyn, policki
  ul. Hermesa
  1.7 km od Szczecina
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 70 m2
  • Domów: 2
  • Pokoje: 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Osiedle Nad Stawem stanowi zamknięty kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie wolno stojącej oraz bliźniaczej. Osiedle jest ogrodzone, a domofon działający w systemie GSM ogranicza wstęp na teren osiedla osobom niepowołanym. Dojazd do posesji odbywa się poprzez główną bramę, sterowaną zdalnie przez mieszkańców osiedla. Osiedle znajduje się w urokliwym i atrakcyjnym miejscu z rozciągającą się panoramą Szczecina i widokiem na Puszczę Wkrzańską. Mierzyn przylega bezpośrednio do zachodnich dzielnic Szczecina, a do jego centrum jest około 6 km. Znajdują się tutaj: szkoła podstawowa, przedszkole, kościół, przychodnie, hotele, restauracje, sklepy i wiele firm działających w różnych branżach. Tuż za granicami Mierzyna można zrobić zakupy w Castoramie lub galerii handlowej "Ster", w której mieści się hipermarket Bi1/Auchan (poprzednio Real). Blisko położone są przygraniczne targowiska oraz przejście graniczne w Lubieszynie, skąd łatwo można dojechać do ośrodków rekreacyjnych i parków rozrywki znajdujących się w niemieckich miejscowościach.

Kontakt bezpośredni do dewelopera po numerami:

tel. 500 459 990

tel. 606 983 959

tel. 735 100 400

lub adres mail

[email protected]

www.ddc.pl

Inwestycja Osiedle Nad Stawem znajduje się w Mierzynie, ul. Osiedle nad Stawem (0.8 km od Szczecina), została zrealizowana przez DDC sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Osiedle Nad Stawem została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nad Stawem nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DDC sp. z o.o. sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat policki położony jest w woj. zachodniopomorskim, na Równinie Wkrzańskiej i Wzniesieniach Szczecińskich. Jego obszar wynosi 665,33 km2 i zamieszkiwany jest przez 70 380 osób. Składają się na niego cztery gminy. Stolicą powiatu jest jedyne miasto - Police. Południową i wschodnią granicą regionu biegnie Odra, od zachodu granicę stanowią Niemcy, a od północy jest to Zalew Szczeciński. Dominuje tu zabudowa wiejska, a bardziej zróżnicowanym typem zabudowy wyróżniają się Police, które wkrótce czeka modernizacja centrum. W powiecie działa ok. 50 szkół różnego szczebla. O zdrowie mieszkańców dbają lekarze z dwóch szpitali i ponad 30 przychodni. Znajduje się tu ok. 20 aptek. O organizację czasu wolnego w regionie dba 21 placówek kulturalnych. Dzięki ponad 20 organizacjom sportowym, można uprawiać różne dyscypliny sportowe. Na terenie powiatu wyznaczone są szlaki turystyczne, w tym 4,5-kilometrowa trasa rekreacyjna w Puszczy Wkrzańskiej. Powiat przecina autostrada A6 oraz dwie drogi krajowe i dwie trasy wojewódzkie. Daje to dobre połączenia z resztą kraju oraz z Niemcami. Rozwinięty jest tu też transport wodny. Dociera tu szczecińska komunikacja miejska.

Komunikacja

Przez południową część powiatu polickiego biegnie autostrada A6 prowadząca do granicy z Niemcami. Przez region przechodzą też drogi krajowe nr 10 i 31 oraz drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Znajduje się tu 6 portów wodnych. Na teren powiatu dociera szczecińska komunikacja miejska. Kursują tu także linie PKS i PKP łączące region ze Szczecinem.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nad Stawem?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nad Stawem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Osiedle Nad Stawem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mierzyn Wichrowa nż.

Data publikacji: 11.12.2019
Data aktualizacji: 20.11.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Mierzynie

Oferty w Mierzynie

Pozostałe oferty

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: