Domy Chłodna

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDDC sp. z o.o. sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Domy Chłodna

DOMY CHŁODNA to kameralny zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położony w zielonym rejonie szczecińskiego Warszewa w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej, u zbiegu ulic Chłodnej i Andersena.Nowoczesna i funkcjonalna zabudowa o tradycyjnej stylistyce wpisuje się w niepowtarzalny klimat północnych dzielnic Szczecina. Każdy z oferowanych segmentów zapewnia przestronną część dzienną otwartą na otaczający ogród oraz intymną część nocną składającą się z trzech wygodnych sypialni na piętrze. Funkcjonalności domu dopełnia pełnowymiarowy garaż.DOMY CHŁODNA to atrakcyjna odpowiedź na potrzeby Twojej rodziny w przystępnej cenie i niepowtarzalnej lokalizacji. Zapoznaj się z ofertą i zarezerwuj już dziś!Kontakt bezpośredni do dewelopera po numerami:tel. 500 459 990tel. 606 983 959tel. 735 100 400lub adres mail[email protected]www.domychlodna.pl

Inwestycja Domy Chłodna znajduje się na Warszewie, ul. Chłodna (5.1 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera DDC sp. z o.o. sp.k..

Inwestycja Domy Chłodna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów w tym 7 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy Chłodna pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 131 metrów kwadratowych w cenie od 680 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DDC sp. z o.o. sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.

Lokalizacja inwestycji Domy Chłodna

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Chłodna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Domy Chłodna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Północna nż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Chłodna znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Target Training w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Chłodna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 340 m znajduje się Natka.

Data publikacji: 27.05.2019

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie