Domy Chłodna

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Chłodna, oferowane bezpośrednio przez DDC sp. z o.o. sp.k.

Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Chłodna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Domy Chłodna

4 zdjęcia

Domy Chłodna
Domy Chłodna
Domy Chłodna
Domy Chłodna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Domy Chłodna logo

DOMY CHŁODNA to kameralny zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położony w zielonym rejonie szczecińskiego Warszewa w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej, u zbiegu ulic Chłodnej i Andersena.

Nowoczesna i funkcjonalna zabudowa o tradycyjnej stylistyce wpisuje się w niepowtarzalny klimat północnych dzielnic Szczecina. Każdy z oferowanych segmentów zapewnia przestronną część dzienną otwartą na otaczający ogród oraz intymną część nocną składającą się z trzech wygodnych sypialni na piętrze. Funkcjonalności domu dopełnia pełnowymiarowy garaż.

DOMY CHŁODNA to atrakcyjna odpowiedź na potrzeby Twojej rodziny w przystępnej cenie i niepowtarzalnej lokalizacji. Zapoznaj się z ofertą i zarezerwuj już dziś!

Kontakt bezpośredni do dewelopera po numerami:

tel. 500 459 990

tel. 606 983 959

tel. 735 100 400

lub adres mail

[email protected]

www.domychlodna.pl

Inwestycja Domy Chłodna znajduje się na Warszewie, ul. Chłodna (5.1 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez DDC sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Domy Chłodna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Chłodna nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DDC sp. z o.o. sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się morze

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Chłodna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Chłodna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Domy Chłodna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Północna nż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy Chłodna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Chłodna znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Target Training w odległości 550 m.

Data publikacji: 27.05.2019
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty na Warszewie

Pozostałe oferty

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: