Domy Chłodna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDDC sp. z o.o. sp.k.

Ceny od: 5 189 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Domy Chłodna dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
3B
4
131,05 m²
484 m2
680 000 zł5 189 zł/m²

Opis Inwestycji

Domy Chłodna

DOMY CHŁODNA to kameralny zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położony w zielonym rejonie szczecińskiego Warszewa w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej, u zbiegu ulic Chłodnej i Andersena.Nowoczesna i funkcjonalna zabudowa o tradycyjnej stylistyce wpisuje się w niepowtarzalny klimat północnych dzielnic Szczecina. Każdy z oferowanych segmentów zapewnia przestronną część dzienną otwartą na otaczający ogród oraz intymną część nocną składającą się z trzech wygodnych sypialni na piętrze. Funkcjonalności domu dopełnia pełnowymiarowy garaż.DOMY CHŁODNA to atrakcyjna odpowiedź na potrzeby Twojej rodziny w przystępnej cenie i niepowtarzalnej lokalizacji. Zapoznaj się z ofertą i zarezerwuj już dziś!Kontakt bezpośredni do dewelopera po numerami:tel. 500 459 990tel. 606 983 959tel. 735 100 400lub adres mail[email protected]www.domychlodna.pl

Inwestycja Domy Chłodna znajduje się na Warszewie, ul. Chłodna (5.1 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera DDC sp. z o.o. sp.k..

Inwestycja Domy Chłodna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów w tym 7 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy Chłodna pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 131 metrów kwadratowych w cenie od 680 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 131 m2 w cenie od 680 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DDC sp. z o.o. sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 131 m2.
Powierzchnie działek: 484 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 680 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 189 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy Chłodna

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Chłodna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Domy Chłodna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Północna nż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Chłodna znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Target Training w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Chłodna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 340 m znajduje się Natka.

Data publikacji: 27.05.2019

Data aktualizacji: 28.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie