Domy Chłodna

Oferta archiwalna

Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Chłodna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy Chłodna

4 zdjęcia

Domy Chłodna
Domy Chłodna
Domy Chłodna
Domy Chłodna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 7 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Opis inwestycji

Domy Chłodna logo

DOMY CHŁODNA to kameralny zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położony w zielonym rejonie szczecińskiego Warszewa w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej, u zbiegu ulic Chłodnej i Andersena.

Nowoczesna i funkcjonalna zabudowa o tradycyjnej stylistyce wpisuje się w niepowtarzalny klimat północnych dzielnic Szczecina. Każdy z oferowanych segmentów zapewnia przestronną część dzienną otwartą na otaczający ogród oraz intymną część nocną składającą się z trzech wygodnych sypialni na piętrze. Funkcjonalności domu dopełnia pełnowymiarowy garaż.

DOMY CHŁODNA to atrakcyjna odpowiedź na potrzeby Twojej rodziny w przystępnej cenie i niepowtarzalnej lokalizacji. Zapoznaj się z ofertą i zarezerwuj już dziś!

Kontakt bezpośredni do dewelopera po numerami:

tel. 500 459 990

tel. 606 983 959

tel. 735 100 400

lub adres mail

[email protected]

www.domychlodna.pl

Inwestycja Domy Chłodna znajduje się na Warszewie, ul. Chłodna (5.1 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez DDC sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Domy Chłodna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Chłodna nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DDC sp. z o.o. sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Chłodna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Chłodna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Domy Chłodna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Północna nż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy Chłodna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Chłodna znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Target Training w odległości 550 m.

Data publikacji: 27.05.2019
Data aktualizacji: 29.10.2020

Inwestycje w pobliżu na Warszewie

Oferty na Warszewie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: