Jakuba Wujka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ks. Jakuba Wujka, oferowane bezpośrednio przez Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K.

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Ks. Jakuba Wujka 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Jakuba Wujka

7 zdjęć

Jakuba Wujka
Jakuba Wujka
Jakuba Wujka
Jakuba Wujka

Najbliższe inwestycje

 • Perfumiarnia w Parku Wilsona

  Garvest Real Estate

 • Bookowska 18
  od: 9 650 zł/m2

  Monday Development Sp. z o.o.

 • Projekt Staromiejski
  od: 8 683 zł/m2
  Pod wynajem

  Aiga Investments Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

JAKUBA WUJKA to niebanalna architektura i zróżnicowana oferta mieszkań o wysokim standardzie w samym centrum miasta.

W budynku powstaną 143 mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe, w tym mieszkania dwupoziomowe z tarasami na dachu.

Na parterze budynku znajdować się będzie 7 lokali usługowych oraz zielony dziedziniec.

Inwestycja jest zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania, w sąsiedztwie Dworca Głównego oraz w pobliżu wyższych uczelni, Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Starego Browaru. Budynek będzie doskonale skomunikowany z całym miastem. W okolicy znajdują się zielone tereny rekreacyjne.

Inwestycja Jakuba Wujka znajduje się na Wildzie, ul. Ks. Jakuba Wujka 7 (0.8 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Jakuba Wujka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 143 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jakuba Wujka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 143 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jakuba Wujka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Jakuba Wujka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niedziałkowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jakuba Wujka znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealna Szkoła Zawodowa Medicus w Poznaniu w odległości 300 m, Ośrodek Szkoleń MEDICUS w odległości 300 m, Zespół Szkół Nr 5 w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jakuba Wujka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jakuba Wujka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się Piekarnia/Cukiernia BJB.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jakuba Wujka w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Street Workout Park, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.12.2016
Data aktualizacji: 05.11.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: