Villa Elegante

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezComoDomo

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Iwaszkiewicza 47(0.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza 47 (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Iwaszkiewicza 47
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 95 m2
  Liczba pokoi: 4
  Town House Sp. z o.o.
 • Park Wojszyce(0.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Park Wojszyce
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 7
  Powierzchnia: 130 m2
  Liczba pokoi: 5
  Grupa Park
 • PENTHOUSE Ołtaszyn(0.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Pigwowa (5.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 073 brutto/m2
  PENTHOUSE Ołtaszyn
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 144 m2
  Liczba pokoi: 5
  SolidEstate

Opis Inwestycji

Żyj z klasą. Zamieszkaj na willowym Osiedlu na wrocławskich Wojszycach. Inwestycja składa się z trzech kameralnych budynków przeznaczonych łącznie dla siedmiu rodzin. Domy znajdują się na ogrodzonym terenie, tworząc zamknięte osiedle.Każdy z domów posiada dwie kondygnacje użytkowe. Dzięki temu wszystkie oferują komfort i poczucie prywatności identyczne z segmentami w zabudowie bliźniaczej. Villa Elegante łączy najlepsze cechy domów jednorodzinnych z wygodą inwestycji deweloperskiej.Tarasy, balkony i ogrody nadają Villi Elegante niezwykłego charakteru. W połączeniu z klasyczną architekturą tworzą całość przypominającą rezydencje we Włoszech. Mieszkanie w tym miejscu to nie tylko wyróżnienie, ale niesamowita przyjemność.Wykończone z najwyższą starannością domy oferują niemal nieograniczone możliwości aranżacji. Przestronne wnętrza nie narzucają jednego konkretnego stylu. Można zamienić je w przytulny dom z kominkiem lub nowoczesny penthouse.Elegancka forma lubi towarzystwo najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Apartamenty zostały wyposażone w elementy elektronicznej inteligencji budynkowej, systemy centralnego odkurzania i wiele innych udogodnień. Dla gości przewidziano dodatkowe miejsca postojowe.Jakość zastosowanych materiałów odpowiada najwyższym standardom budynków. Dobierano je pod kątem wszystkich istotnych parametrów. W efekcie apartamenty są niezwykle wygodne, oszczędne w eksploatacji i przyjazne dla środowiska naturalnego.ArchitekturaPodczas gdy budownictwo masowe chętnie czerpie wzory ze Skandynawii, twórcy Villi Elegante zwrócili się w zupełnie innym kierunku. Inspiracją dla architektów był uniwersalny styl sięgający korzeniami włoskiego renesansu, a także tradycje zabudowy lokalnej. Północną surowość zastąpiono szacunkiem dla zastanej przestrzeni i szczyptą południowej fantazji. Fasady przyciągają wzrok idealnymi proporcjami i wyglądem zgodnym z najbardziej uniwersalnym wyobrażeniem o domu. Urozmaiceniem osiedlowej harmonii jest budynek Villa Elegante 1, który odbiega formą od dwóch pozostałych. Nowoczesny jest ukłonem w stronę osób o upodobaniach bliższych współczesnej architekturze modernistycznej.

Inwestycja Villa Elegante znajduje się na Wojszycach, ul. Grota-Roweckiego (5.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera ComoDomo.

Inwestycja Villa Elegante została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Villa Elegante pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 182 metrów kwadratowych w cenie od 1 254 408 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ComoDomo przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 279 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Elegante

Dla wrocławian mieszkanie na Ołtaszynie jest od lat synonimem powodzenia i wysokiego statusu społecznego. To jedno z ulubionych osiedli przedsiębiorców i przedstawicieli wolnych zawodów. To także płuca południowej części miasta – pełne drzew i zadbanej zielni z przydomowych ogrodów. Elitarny charakter okolicy znajduje odbicie w rynku. Ceny nieruchomości na Ołtaszynie należą do najwyższych we Wrocławiu, a ich wartość inwestycyjna stale rośnie. Wojszyce należą do najmodniejszych wrocławskich osiedli. To część dawnej dzielnicy Krzyki i płuca południowej części miasta – pełne drzew i zadbanej zieleni z przydomowych ogrodów. Atmosferę i willowy charakter zabudowy dzielą z sąsiednim Ołtaszynem. Czuje się tu jednak więcej swobody, nie tylko w wymiarze przestrzennym. Osiedle przyciąga rodziny z dziećmi oraz ludzi, którzy emanują optymistycznym nastawieniem do świata. Wojszyce to nie tylko wspaniałe miejsce do życia, ale doskonała lokata kapitału. Ceny nieruchomości są wciąż konkurencyjne, a ich wartość inwestycyjna stale rośnie. Ulica Tulipanowa, przy której powstanie Villa Elegante, już dziś jest adresem wielu prywatnych rezydencji. Ustronna lokalizacja na granicy Wojszyc i Ołtaszyna oraz wszechobecna przyroda dają poczucie nieustających wakacji. Wystarczy chwila w ogrodzie, by zregenerować siły po intensywnym dniu pracy. Jednocześnie blisko stąd do najważniejszych okolicznych sklepów oraz dróg dojazdowych do centrum. Długa historia tej części Wrocławia przekłada się na jej bogatą infrastrukturę. Kameralna zabudowa przeplatana jest placami zabaw, sklepami i punktami usługowymi. Rodzicom z pewnością przypadną do gustu pobliskie przedszkola i szkoły. Wojszyce to południowe wrota miasta. Zaledwie 10 minut potrzeba, by dojechać stąd do biurowca Sky Tower i biznesowego centrum Wrocławia. Tak samo łatwo można dostać się na autostradę i drogi wylotowe z miasta, a także do Alei Bielany – największego centrum handlowo-rozrywkowego w Polsce.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Elegante mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Villa Elegante znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oboźna.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Elegante jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Dializ Fresenius w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Elegante składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 26.06.2019

Data aktualizacji: 03.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie