Villa Elegante

Oferta archiwalna

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Grota-Roweckiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 47 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Elegante

2 zdjęcia

Villa Elegante

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 7 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 279 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Żyj z klasą. Zamieszkaj na willowym Osiedlu na wrocławskich Wojszycach. Inwestycja składa się z trzech kameralnych budynków przeznaczonych łącznie dla siedmiu rodzin. Domy znajdują się na ogrodzonym terenie, tworząc zamknięte osiedle.

Każdy z domów posiada dwie kondygnacje użytkowe. Dzięki temu wszystkie oferują komfort i poczucie prywatności identyczne z segmentami w zabudowie bliźniaczej. Villa Elegante łączy najlepsze cechy domów jednorodzinnych z wygodą inwestycji deweloperskiej.

Tarasy, balkony i ogrody nadają Villi Elegante niezwykłego charakteru. W połączeniu z klasyczną architekturą tworzą całość przypominającą rezydencje we Włoszech. Mieszkanie w tym miejscu to nie tylko wyróżnienie, ale niesamowita przyjemność.

Wykończone z najwyższą starannością domy oferują niemal nieograniczone możliwości aranżacji. Przestronne wnętrza nie narzucają jednego konkretnego stylu. Można zamienić je w przytulny dom z kominkiem lub nowoczesny penthouse.

Elegancka forma lubi towarzystwo najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Apartamenty zostały wyposażone w elementy elektronicznej inteligencji budynkowej, systemy centralnego odkurzania i wiele innych udogodnień. Dla gości przewidziano dodatkowe miejsca postojowe.

Jakość zastosowanych materiałów odpowiada najwyższym standardom budynków. Dobierano je pod kątem wszystkich istotnych parametrów. W efekcie apartamenty są niezwykle wygodne, oszczędne w eksploatacji i przyjazne dla środowiska naturalnego.

Architektura

Podczas gdy budownictwo masowe chętnie czerpie wzory ze Skandynawii, twórcy Villi Elegante zwrócili się w zupełnie innym kierunku. Inspiracją dla architektów był uniwersalny styl sięgający korzeniami włoskiego renesansu, a także tradycje zabudowy lokalnej. Północną surowość zastąpiono szacunkiem dla zastanej przestrzeni i szczyptą południowej fantazji. Fasady przyciągają wzrok idealnymi proporcjami i wyglądem zgodnym z najbardziej uniwersalnym wyobrażeniem o domu. Urozmaiceniem osiedlowej harmonii jest budynek Villa Elegante 1, który odbiega formą od dwóch pozostałych. Nowoczesny jest ukłonem w stronę osób o upodobaniach bliższych współczesnej architekturze modernistycznej.

Inwestycja Villa Elegante znajduje się na Wojszycach, ul. Grota-Roweckiego null (5.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ComoDomo.

Inwestycja Villa Elegante została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Villa Elegante nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ComoDomo przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Dla wrocławian mieszkanie na Ołtaszynie jest od lat synonimem powodzenia i wysokiego statusu społecznego. To jedno z ulubionych osiedli przedsiębiorców i przedstawicieli wolnych zawodów. To także płuca południowej części miasta – pełne drzew i zadbanej zielni z przydomowych ogrodów. Elitarny charakter okolicy znajduje odbicie w rynku. Ceny nieruchomości na Ołtaszynie należą do najwyższych we Wrocławiu, a ich wartość inwestycyjna stale rośnie. Wojszyce należą do najmodniejszych wrocławskich osiedli. To część dawnej dzielnicy Krzyki i płuca południowej części miasta – pełne drzew i zadbanej zieleni z przydomowych ogrodów. Atmosferę i willowy charakter zabudowy dzielą z sąsiednim Ołtaszynem. Czuje się tu jednak więcej swobody, nie tylko w wymiarze przestrzennym. Osiedle przyciąga rodziny z dziećmi oraz ludzi, którzy emanują optymistycznym nastawieniem do świata. Wojszyce to nie tylko wspaniałe miejsce do życia, ale doskonała lokata kapitału. Ceny nieruchomości są wciąż konkurencyjne, a ich wartość inwestycyjna stale rośnie. Ulica Tulipanowa, przy której powstanie Villa Elegante, już dziś jest adresem wielu prywatnych rezydencji. Ustronna lokalizacja na granicy Wojszyc i Ołtaszyna oraz wszechobecna przyroda dają poczucie nieustających wakacji. Wystarczy chwila w ogrodzie, by zregenerować siły po intensywnym dniu pracy. Jednocześnie blisko stąd do najważniejszych okolicznych sklepów oraz dróg dojazdowych do centrum. Długa historia tej części Wrocławia przekłada się na jej bogatą infrastrukturę. Kameralna zabudowa przeplatana jest placami zabaw, sklepami i punktami usługowymi. Rodzicom z pewnością przypadną do gustu pobliskie przedszkola i szkoły. Wojszyce to południowe wrota miasta. Zaledwie 10 minut potrzeba, by dojechać stąd do biurowca Sky Tower i biznesowego centrum Wrocławia. Tak samo łatwo można dostać się na autostradę i drogi wylotowe z miasta, a także do Alei Bielany – największego centrum handlowo-rozrywkowego w Polsce.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Elegante?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Elegante mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Villa Elegante znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oboźna.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Elegante składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka, w odległości 480 m znajduje się Lidl.

Data aktualizacji: 03.04.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Wojszycach

Oferty na Wojszycach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: