ComoDomo logo

ComoDomo

Wrocław, Al. Wiśniowa 71A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Wrocławskie przedsiębiorstwo Comodomo znane jest z wymagających realizacji w segmencie premium. W swoim portfolio Comodomo posiada m.in. willowe osiedle Quardini czy

renowację kamienicy Casa Solare. Firma łączy indywidualne podejście do inwestycji z

bezkompromisowym stosunkiem do jakości. U podstaw filozofii Comodomo leży chęć życia w pięknym otoczeniu. Da się za nią odnaleźć powrót do najlepszych tradycji architektury i rzemiosła budowlanego – jedno i drugie w najbardziej nowoczesnym wydaniu. To odważne i niestandardowe podejście na rynku, w którym wciąż sporo jest pogoni za szybkim zyskiem. Comodomo działa inaczej. Dzięki drobiazgowym analizom już na etapie projektowania wybierane są tylko najlepsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązania. Nie inaczej wygląda faza realizacji. Starannie dobrane wykończenia, najwyższej jakości materiały i pieczołowitość włożona w każdy detal dają efekt doceniany przez mieszkańców i podziwiany przez przechodniów.

Znakomitym przykładem zastosowania wartości Comodomo w praktyce jest gruntowna renowacja i przebudowa kamienicy Casa Solare u zbiegu ulic Zaporoskiej i Skwierzyńskiej. W typowy dla Comodomo sposób połączono wizję architekta z najwyższą jakością wykonania. W efekcie uzyskano obiekt kameralny, unikalny, w pełni oddający mieszkańcom zalety swojej lokalizacji. Podobne własności, choć w zupełnie innym stylu i typie zabudowy, uzyskano w inwestycji Quadrini. To wygodne i eleganckie osiedle willowe położone w południowej części Wrocławia stało się ważną wizytówką inwestora. Quadrini prezentuje się lekko i nowocześnie. Do budowy obiektów wykorzystano najwyższej klasy materiały. W ten sposób powstał luksusowy habitat idealnie wkomponowany w prestiżową tkankę tej część miasta.

Założycielem Comodomo jest Andrzej Balcer – przed samodzielnym debiutem związany przez blisko 20 lat z branżą nieruchomości. Pracując pod szyldami innych firm, zrealizował we Wrocławiu ponad 1600 mieszkań i lokali usługowych. Podejmując własną działalność, zdecydował wykorzystać swoje doświadczenie, aby zaproponować nabywcom niepowtarzalne nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach. W strategię firmy wpisane są inwestycje wielorodzinne oraz osiedla o zabudowie jednorodzinnej. Ich znak rozpoznawczy stanowi niepowtarzalny charakter i wysoka jakość wykonania. Obszarem działania spółki jest miasto Wrocław i jego najbliższe okolice.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

ComoDomo logo
ComoDomo
Wrocław, Al. Wiśniowa 71A
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: