Redykajny

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCL Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

REYKAJNY – Apartamenty przy ul. Żbiczej / SasankowejNa działce zaprojektowano 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych 2-lokalowych w zabudowie szeregowej. Budynki całkowicie podpiwniczone, piętrowe z dachem płaskim.W piwnicy każdego budynku ( segmenty A-E ) zaprojektowano garaż na 2 samochody osobowe i 2 pomieszczenia gospodarcze, połączone z wyższymi kondygnacjami klatką schodową. Na parterze i na piętrze zlokalizowano 2 niezależne lokale mieszkalne, składające się z hollu, pokoju dziennego z kuchnią, sypialni rodziców, 2 pokoi dzieci, łazienki i oddzielnego wc.Mieszkania na parterze posiadają taras z wyjściem na ogród ( ogród dostępny tylko dla mieszkańców lokali na parterach budynków),Mieszkania na piętrze mają wyjście niezależnymi schodami wewnętrznymi na dach, gdzie zlokalizowano taras przynależny tylko do tych lokali.

Inwestycja Redykajny znajduje się w Redykajnach, ul. Żbicza (4.3 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera CL Invest.

Inwestycja Redykajny została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów w tym 10 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Redykajny pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper CL Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Redykajny

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Redykajny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Redykajny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wioślarska.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Redykajny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Redykajny w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie