Redykajny

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Żbicza, oferowane bezpośrednio przez

CL Invest

Olsztyn, ul. Żbicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Redykajny

4 zdjęcia

Redykajny
Redykajny
Redykajny
Redykajny

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 5 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

REYKAJNY – Apartamenty przy ul. Żbiczej / SasankowejNa działce zaprojektowano 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych 2-lokalowych w zabudowie szeregowej. Budynki całkowicie podpiwniczone, piętrowe z dachem płaskim.W piwnicy każdego budynku ( segmenty A-E ) zaprojektowano garaż na 2 samochody osobowe i 2 pomieszczenia gospodarcze, połączone z wyższymi kondygnacjami klatką schodową. Na parterze i na piętrze zlokalizowano 2 niezależne lokale mieszkalne, składające się z hollu, pokoju dziennego z kuchnią, sypialni rodziców, 2 pokoi dzieci, łazienki i oddzielnego wc.Mieszkania na parterze posiadają taras z wyjściem na ogród ( ogród dostępny tylko dla mieszkańców lokali na parterach budynków),Mieszkania na piętrze mają wyjście niezależnymi schodami wewnętrznymi na dach, gdzie zlokalizowano taras przynależny tylko do tych lokali.

Inwestycja Redykajny znajduje się w Olsztynie, ul. Żbicza (4.3 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez CL Invest.

Inwestycja Redykajny została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Redykajny nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców CL Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Redykajny?

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Redykajny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 800 metrów od inwestycji Redykajny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olsztyn Redykajny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Redykajny znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Redykajny znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: uczelnia w odległości 590 m, Kraina Bajek w odległości 960 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Redykajny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Stokrotka, w odległości 640 m znajduje się Biedronka, w odległości 860 m znajduje się Rast.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Redykajny w odległości 590 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 15.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: