Osiedle Stokrotki

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Stokrotki, oferowane bezpośrednio przez CL Invest

Olsztyn, ul. Stokrotki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 68 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Stokrotki

6 zdjęć

Osiedle Stokrotki
Osiedle Stokrotki
Osiedle Stokrotki
Osiedle Stokrotki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą osiedla “ Stokrotki “, które aktualnie jest w budowie – pierwsze budynki już do odbioru. Budynki zlokalizowane są na Osiedlu Redykajn przy ulicy Stokrotki. Budynki są w zabudowie bliźniaczej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji graniczącej z lasem. Okolica jest już całkowicie zabudowana, dojazd do budynków drogą z polbruku. Osiedle składa się sześciu domów w zabudowie bliźniaczej. Domy wykonane będą w stanie surowym zamkniętym tj. całkowicie wykończone na zewnątrz, zagospodarowane ogrody, wykonane tarasy, dojścia oraz podjazdy do budynku. Podstawowe dane techniczne:Powierzchnia domu z garażem ( parter + poddasze ) – od 126,74m2 do 130,59m2Zestawienie powierzchni piętra:1.1 – hol + schody – 8.03m21.2 – pokój – 13.20m21.3 – pokój – 11.30m21.4 – pokój – 12.09m21.5 – łazienka – 10.90m2Pow. użytkowa piętra – 55,52m2 Zestawienie powierzchni parteru:0.1 – wiatrołap – 5.44m20.2 – wc. – 2.52m20.3 – kuchnia – 10.01m20.4 – pokój dzienny – 33.90m20.5 – hol+schody – 8.21m20.6 – garaż – 14.99m2Pow. użytkowa parteru – 75,07m2

Inwestycja Osiedle Stokrotki znajduje się w Olsztynie, ul. Stokrotki (3.7 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez CL Invest.

Inwestycja Osiedle Stokrotki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stokrotki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców CL Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Stokrotki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stokrotki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Stokrotki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jemioły.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: