Gutkowo ul. Skowronka

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCL Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Proponujemy Państwu w cenie większego mieszkania w Olsztynie dom rodzinny, w którym latem Będziecie cieszyć się ogrodem i zabawą na świeżym powietrzu, a w zimowe wieczory Poczujecie sens słów „domowe ognisko”, siadając wspólnie przy kominku.Oferta dotyczy wybudowania ½ domu w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym z możliwością rozszerzenia usługi do stanu deweloperskiego,  a nawet wykończenia pod klucz. Na życzenie Klienta zajmiemy się wystrojem wnętrz oraz projektowaniem ogrodów.Atuty nieruchomości:lokalizacja – Gutkowo ul. Skowronkabardzo dobry dojazd -  po zjeździe z asfaltu ( ul. Bałtycka ) ok. 250m drogą utwardzonąw bliskim sąsiedztwie: szkoła podstawowa, sklepy, poczta, przystanek autobusowyz działki piękny widok na jezioro Krzywe; panorama Olsztynateren w pełni uzbrojony ( prąd, wodociąg, kanalizacja, gazociąg)OPIS PROJEKTU:Dom do zabudowy bliźniaczej – budynek parterowy bez podpiwniczenia z użytkowym poddaszem użytkowym.Pow. użytkowa ½ domu: 117,9 m2.+ pow. garażu: 17m2Całkowita pow. użytkowa ½ domu – 134.9m2Działka o pow. ok. 480m2

Inwestycja Gutkowo ul. Skowronka znajduje się w Gutkowie, ul. Skowronka (5.5 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera CL Invest.

Inwestycja Gutkowo ul. Skowronka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 1 domu typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Gutkowo ul. Skowronka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper CL Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Gutkowo ul. Skowronka

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gutkowo ul. Skowronka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Gutkowo ul. Skowronka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żurawia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gutkowo ul. Skowronka znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE EKOLANDIA w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gutkowo ul. Skowronka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 420 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gutkowo ul. Skowronka w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie