Osiedle Zielone Zacisze

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Herbowa, oferowane bezpośrednio przez Burghaus Deweloper

Rzeszów, ul. Herbowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Zielone Zacisze

22 zdjęcia

Osiedle Zielone Zacisze
Osiedle Zielone Zacisze
Osiedle Zielone Zacisze
Osiedle Zielone Zacisze

Opis Inwestycji

Osiedle Zielone Zacisze - to kameralne osiedle domów jednorodzinnych, powstające wśród pięknych drzew. Osiedle Zielone Zacisze położone jest na granicy Rzeszowa oraz Tyczyna, co zapewnia bardzo szybkie dotarcie do centrum Rzeszowa.

Na terenie osiedla znajdować się będzie 11 eleganckich, dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych.

Rozległe tereny zielone i leśne są doskonałymi miejscami do wypoczynku, rekreacji i uprawiania sportów. Niska, estetyczna zabudowa w całej okolicy, bardzo dobra infrastruktura oraz sprawna komunikacja z centrum - czynią tę lokalizację wysoce atrakcyjną.

Projekty zostały wykonane przez doświadczonych architektów: zakładają doskonałe wykorzystanie przestrzeni - zapewniając mieszkańcom wygodną przestrzeń domową, wiele możliwości aranżacyjnych i poczucie prywatności w przydomowych ogrodach. Architektura utrzymana została w eleganckim, tradycyjnym stylu, by pięknie komponowała się z istniejącym starodrzewem.

Dom w Żurawkach ver 2. – 96,26m2

Dom w Tymianku ver 8. – 139,78m2

Dom w Amarylisach ver 2. – 113,56m2

Dom w Amarylisach ver 5. – 123,81m2

Dom w Amarylisach ver 2. – 150,90m2

Niska, rozproszona pośród drzew zabudowa łączy funkcje nowoczesnego, komfortowego mieszkania z wypoczynkiem w zaciszu zieleni. Każdy dom posiada przestronny taras będący znakomitym przedłużeniem salonu, miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich. Dbałość o estetyczne otoczenie: drewniane ogrodzenia domów, alejki z kostki, oświetlenie ładnymi latarniami. Szczególna troska architektów dotyczyła zachowania starodrzewu, dzięki czemu osiedle zyskuje wyjątkowy, parkowy charakter.

Domy na osiedlu Zielone Zacisze to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, a jego usytuowanie łączy w sobie zalety, które docenią zarówno ludzie pragnący spokoju ciesząc się mikroklimatem, jak i osoby dojeżdżające do pracy, którym zależy na dobrej lokalizacji. Wszystkie domy zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami na rynku. Domy o powierzchni

96-150m2 wybudowane są na dużych działkach o powierzchni od 530m2 do 730m2.

Osiedle powstaje w odpowiedzi na potrzeby ludzi szukających domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum.

Inwestycja Osiedle Zielone Zacisze znajduje się w Rzeszowie, ul. Herbowa (7.6 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez Burghaus Deweloper.

Inwestycja Osiedle Zielone Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zielone Zacisze nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Burghaus Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 11 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
stan surowy, standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- fundamenty: posadowione na gruncie za pośrednictwem chudego betonu C12/15 (B15)gr. 10cm, - ławy fundamentowe : wylewane z betonu towarowego C16/20 (B25), - ściany fundamentowe: bloczki betonowe klasy M6 gr. 25cm na zaprawie cementowej M10, ocieplenie ścian fundamentowych ze styropianu gr. 10cm., - ściany nośne: pustak ceramiczny Porotherm gr. 25cm , ścianki działowe- pustak ceramiczny "Porotherm" gr 12 cm, - strop i schody wewnętrzne: strop żelbetowy monolityczny, Schody żelbetowe zabiegowe wylewane razem ze stropem, - kominy systemowe, - izolacja termiczna wykonana ze styropianu gr. 15 cm dla koloru szarego elewacji.

Dach

- szwedzkiej firmy blacho-dachówka, opierzenie wykonane z blachy ocynkowanej, rynny i rury spustowe wykonane z blachy ocynkowanej.

Elewacja

- tynk strukturalny, elementy drewnopodobne zgodnie z projektem.

Stolarka okienna

- okna i drzwi PCV firmy WnD Grupa OKNOPLAST (okleina drewnopodobna, środek biały) - profil 5-cio komorowy.

Drzwi zewnętrzne

- drzwi wejściowe antywłamaniowe metalowe firmy GERDA, ocieplone, przeszklone.

Balkony

- barierki na balkonie stalowe, balkony dodatkowo docieplane

Posadzka

- wylewki łącznie z dociepleniem

Ściany

- tynk gipsowo-wapienny

Sufity

- tynk gipsowo-wapienny, - poddasze: sufit podwieszany płyta G/K – ognioodporna, w łazience wodoodporna, ocieplenie wełna mineralna

Parapety zewnętrzne

- w kolorze okien

Instalacje

- elektryczna wewnętrzna wg projektu, - wodno–kanalizacyjna - ilość podłączeń według projektu, - elektryczna TV/INTERNET, - doprowadzone przyłącza prądu i gazu do budynku od skrzynek w granicy działki do budynku.

Ogrzewanie

- centralne ogrzewanie gazowe – kaloryfery stalowe płytowe (w łazienkach drabinkowe), termostaty, instalacja rozprowadzona, kocioł wielofunkcyjny, - ogrzewanie podłogowe na parterze.

Wentylacja

- Klimatyzacja w salonie

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Osiedle usytuowane jest w bardzo spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w niedalekiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej oraz szkoły. W pobliżu znajduje się wiele sklepów i punktów infrastruktury społecznej. Dojazd do centrum Rzeszowa zajmuje zaledwie 15 minut. Bliskość dwóch głównych dróg pozwala na sprawną komunikację we wszystkich kierunkach.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Zielone Zacisze?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zielone Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Osiedle Zielone Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Budziwojska / Herbowa 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zielone Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Orlen.

Data publikacji: 14.07.2016
Data aktualizacji: 09.04.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: