Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Burghaus Deweloper logo

Burghaus Deweloper

pruszkowski, Janki, Al. Krakowska 6a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Burghaus Deweloper to firma, której doświadczenie w branży deweloperskiej pozwoliło zdobyć potrzebną wiedzę do realizacji projektów domów jednorodzinnych budowanych z myślą o zadowoleniu Klientów. Wejście na rynek deweloperski stanowi dla Burghaus Deweloper nie tyle wyzwanie, co uwieńczenie od lat zdobywanej wiedzy na temat potrzeb ludzi mających wyjątkowo wysokie oczekiwania w stosunku do produktów, jak i jakości obsługi. Współpraca z uważnie dobranymi partnerami przy planowaniu inwestycji Zielone Zacisze, daje pewność bezpieczeństwa i zadowolenia przyszłych jego mieszkańców.

Inwestycje realizujemy w atrakcyjnych lokalizacjach, w pobliżu terenów zielonych, aby łączyć bliskość natury z komfortowym, miejskim stylem życia. Stosujemy tradycyjną technologię przy zachowaniu najwyższych standardów. Nowe domy budujemy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów budowalanych - co przekłada się na trwałość i solidność budynków oraz ekonomiczne nakłady na użytkowanie.

Burghaus gwarantuje wykonanie każdego detalu budynku. Począwszy od projektu, poprzez montaż, aż po wykończenie wnętrza – doświadczone i sprawdzone ekipy fachowców gwarantują najwyższą jakość na każdym etapie budowy. Dbamy o przyjemne otoczenie, aranżujemy zieleń, przestrzeń wspólną, starannie dobieramy detale.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Burghaus Deweloper logo
Burghaus Deweloper
pruszkowski, Janki, Al. Krakowska 6a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023